مقایسه خط چشم دائم با شید چشم فایروال چیست؟ آشنایی با انواع فایروال و بهترین برندهای موجود در بازار لیست بهترین موسسه حسابداری در تهران درآمد تعمیرات موبایل در ایران و خارج
عضو کمیسیون انرژی مجلس:

مرادی : آلومینیوم المهدی باید دوباره در مزایده واگذار شود/وزیر اقتصاد باید پاسخگو باشد

عضو کمیسیون انرژی مجلس در تشریح آخرین وضعیت واگذاری آلومینیوم المهدی و هرمزال گفت:مجتمع آلومینیوم در رقابتی مناسب باید به بهترین پیشنهاددهنده در مزایده واگذارشده در راستای اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی برای رسیدگی به این واگذاری دادگاه ویژه‌ای خارج از مجموعه دولت تشکیل شود.

بازخبر ،عضو کمیسیون انرژی مجلس در تشریح آخرین وضعیت واگذاری آلومینیوم المهدی و هرمزال گفت:مجتمع آلومینیوم در رقابتی مناسب باید به بهترین پیشنهاددهنده در مزایده واگذارشده در راستای اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی برای رسیدگی به این واگذاری دادگاه ویژه‌ای خارج از مجموعه دولت تشکیل شود.

احمد مرادی در تشریح آخرین وضعیت واگذاری آلومینیوم المهدی و هرمزال گفت:جلسه ویژه‌ای در استان برای تعیین تکلیف وضعیت نامناسب کارگران تشکیل و ۴۵ نفر از کارگرانی که اخراج شده بودند، اخراجشان بی‌دلیل بوده و دلیل قانع‌کننده‌ای برای اخراج آن‌ها وجود نداشت.

نماینده مردم بندرعباس،قشم، ابوموسی،حاجی‌آباد در مجلس شورای اسلامی، بابیان اینکه در جلسه ویژه مقرر شد که خریدار کارگران را به کار خود برگرداند،افزود:تاکنون این اقدام عملی نشده،اما بر اساس پیگیری‌ها این موضوع ظرف چند روز آینده رفع می‌شود.

مرادی بابیان اینکه در واگذاری آلومینیوم المهدی به بخش خصوصی به بهانه اجرای اصل ۴۴ ملاحظات قانونی رعایت نشده است، ادامه داد:سؤال بنده از وزیر اقتصاد و امور دارایی توسط هیئت‌رئیسه تائید شده و وزیر باید در کمیسیون اقتصادی پاسخگوی سؤال بنده باشد، که قطعاً بنده راضی نشده و وزیر اقتصاد باید در صحن پاسخگو باشد، چراکه سرمایه هنگفتی از بیت‌المال ضایع‌شده است.

وی با تأکید بر اینکه آلومینیوم المهدی به تمام کشور اختصاص دارد،یادآور شد:۶۰ درصد از تولید آلومینیوم کشور در یک مجتمع خلاصه‌شده و به صلاح نظام، مردم و بیت‌المال نیست که به‌سادگی از کنار این واگذاری گذشت.

مرادی بابیان اینکه وزیر اقتصاد در مهلت قانونی باید به سؤال پاسخ داده و افکار عمومی را قانع کند، افزود: متأسفانه خریدار مجتمع به انحای مختلف آرامش روحی کارگران را به مخاطره انداخته و جو استان را متشنج کرده است.

وی با اشاره به اینکه آلومینیوم المهدی باید دوباره در مزایده واگذار شود، ادامه داد:در رقابتی مناسب مجتمع آلومینیوم باید به بهترین پیشنهاددهنده واگذار شود و در راستای اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی برای رسیدگی به این واگذاری دادگاه ویژه‌ای خارج از مجموعه دولت تشکیل شود.

مرادی، بابیان اینکه قوه قضاییه پرونده واگذاری آلومینیوم المهدی را به شعبه خاص خارج از مجموعه دولت احاله کند، تصریح کرد:این دادگاه هر رأیی که در خصوص این پرونده بگیرد،برای ما قابل‌قبول و پذیرفتنی است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس،در تشریح آخرین وضعیت واگذاری آلومینیوم المهدی و هرمزال گفت:سؤال بنده از وزیر اقتصاد و امور دارایی توسط هیئت‌رئیسه تائید شده و وزیر باید در کمیسیون اقتصادی پاسخگوی سؤال بنده باشد.

پسندیدم(1)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ، ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *