مقایسه خط چشم دائم با شید چشم فایروال چیست؟ آشنایی با انواع فایروال و بهترین برندهای موجود در بازار لیست بهترین موسسه حسابداری در تهران درآمد تعمیرات موبایل در ایران و خارج
باهمکاری سازمان اطلاعات سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان؛

برخورد با تعدادی از مدیران گروه‌ها و کانال‌های شبکه‌های اجتماعی

مرکز بررسی جرایم سازمان یافته سایبری سپاه پاسدارن از برخورد با بیش از ۴۵۰ نفر از مدیران و گردانندگان صفحات، کانال ها و گروه های ضد فرهنگی و ضد دین در شبکه های اجتماعی در سطح کشور خبر داد که بخشی از این پروژه نیز توسط سازمان اطلاعات سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان انجام شده است.

سپاه

بازخبر،مرکز بررسی جرایم سازمان یافته سایبری سپاه پاسدارن از برخورد با بیش از ۴۵۰ نفر از مدیران و گردانندگان صفحات، کانال ها و گروه های ضد فرهنگی و ضد دین در شبکه های اجتماعی در سطح کشور خبر داد که بخشی از این پروژه نیز توسط سازمان اطلاعات سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان انجام شده است.

به گزارش بازخبر ، مرکز بررسی جرایم سازمان یافته سایبری سپاه پاسدارن از برخورد با بیش از ۴۵۰ نفر از مدیران و گردانندگان صفحات، کانال ها و گروه های ضد فرهنگی و ضد دین در شبکه های اجتماعی در سطح کشور خبر داد که بخشی از این پروژه نیز توسط سازمان اطلاعات سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان انجام شده است.

در این اطلاعیه آمده است: براساس بررسی های انجام شده تعدادی از صفحات و کانال های فعال در فضای مجازی استان هرمزگان که به انتشار محتوای ضد فرهنگی و ضد دین مبادرت می کردند شناسایی شده و با صدور دستور قضایی از دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان بندرعباس با مدیران آنان برخورد شد.

در ادامه این اطلاعیه عنوان شده است: تاکنون با تعدادی از مدیران صفحات ضد فرهنگی تلگرام و اینستاگرام در هرمزگان که صفحات آنها مربوط به آتلیه های عکاسی، مزون های لباس و آرایشگاه های زنانه بود که تصاویر مبتذل مدل های خانم خود را در اینترنت منتشر می کردند، برخورد قضایی انجام گرفته است. در بخشی دیگر از این اطلاعیه آمده است: ترویج ابتذال با رواج مدلینگ حرفه ای و با هدف عادی سازی بی بند و باری، تولید و تبلیغ پوشش های خلاف عرف جامعه ایرانی و لباس های نیمه عریان در فضای اجتماعی، ایجاد جذابیت برای دختران و پسران جوان جهت حضور موثر در این فرآیند از طریق پیشنهادات فریبنده کسب درآمد، کسب شهرت و ارضای شهوات و حمایت رسانه ای و تبلیغی خارج کشور از مدل های حرفه ای، ستاره سازی و تشویق افراد غیر حرفه ای با ورود به این چرخه برای بالا بردن مصرف تولیدات تبلیغ شده از اهداف عمده مدیران صفحات ضد فرهنگی و دینی در تلگرام و اینستاگرام است.

در این اطلاعیه همچنین اظهار شده است: برخورد با این افراد و گروه در راستای پروژه عنکبوت ۳ مرکز بررسی جرایم سازمان یافته سایبری سپاه پاسدارن می باشد که با هدف حمایت از کیان خانواده و جامعه اسلامی، دفاع از هویت ملی و اسلامی و سالم سازی محتوای ناسالم برای نوجوانان، جوانان و خانواده های ایرانی و زمینه سازی برای استفاده از فرصت های اینترنت انجام می شود.

پسندیدم(2)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *