فایروال چیست؟ آشنایی با انواع فایروال و بهترین برندهای موجود در بازار لیست بهترین موسسه حسابداری در تهران درآمد تعمیرات موبایل در ایران و خارج کاور لباس طلقی
معاون استانداری هرمزگان:

امنیت سرمایه‌گذاری هرمزگان از رتبه ۹ به رتبه اول در کشور رسید

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار هرمزگان با بیان این که سرمایه‌گذاری جایی اتفاق می‌افتد که امنیت وجود داشته باشد، گفت: مرکز پژوهش‌های مجلس بیان کرده است که هرمزگان در سال ۱۴۰۰ رتبه نهم از نظر تامین امنیت سرمایه‌گذاری را دار بوده که در زمستان ۱۴۰۱ و در بهار ۱۴۰۲ رتبه یک کشور به این استان تعلق گرفته است.

بازخبر/عادل شهرزاد در شورای اداری استان هرمزگان که با محوریت سفر رییس جمهور و هیات دولت به این استان با حضور نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس در تالار آوینی بندرعباس برگزار شد، اظهار کرد: عملکرد صادرات این استان سال ۱۴۰۰ حدود ۱.۲ دهم میلیارد دلار بوده است، درحالی که در پایان دی‌ماه ۱۴۰۲ حدود یک و نیم میلیارد دلار حجم صادرات استان اتفاق افتاد که قطعا تا پایان سال می‌توانیم رکورد سه میلیارد دلار را بزنیم.

وی با اشاره به موضوع مهار تورم تصریح کرد: در این راستا در مورد کنترل قیمت و ایجاد رصدخانه پایش تورم اقداماتی انجام شد تا بتوانیم بازار را به شکل مداوم رصد کنیم، ساماندهی صنوف انجام شد تا خود صنوف ناظر بر بازار باشند و اکنون متوسط تورم استان کمتر از متوسط کشور است.

شهرزاد بیان کرد: در موضوع اقتصاد دریامحور، با توجه به اهمیت قضیه و راهبردهای ۹ گانه‌ای که مقام معظم رهبری ابلاغ کردند بایستی در این حوزه ورود کنیم که تا کنون هم اقداماتی در این بخش انجام شده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار هرمزگان عنوان کرد: با توجه به همه برنامه‌ریزی‌ها و سیاستگذاری‌هایی که در حوزه اقتصادی انجام شده است، استان هرمزگان رتبه یک رشد اقتصادی را در سال ۱۴۰۱ داشته است.

وی ضمن اشاره به اهمیت امنیت سرمایه‌گذاری در هرمزگان، تصریح کرد: سرمایه‌گذاری جایی اتفاق می‌افتد که امنیت وجود داشته باشد، مرکز پژوهش‌های مجلس بیان کرده است که هرمزگان در سال ۱۴۰۰ رتبه ۹، زمستان ۱۴۰۰ به رتبه ۶ رسیدیم و در زمستان ۱۴۰۱ و در بهار ۱۴۰۲ رتبه یک کشور به این استان تعلق گرفته است، البته حفظ و تداوم تحقق این رتبه یکی از موضوعات قابل توجه است./ایسنا

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *