مقایسه خط چشم دائم با شید چشم فایروال چیست؟ آشنایی با انواع فایروال و بهترین برندهای موجود در بازار لیست بهترین موسسه حسابداری در تهران درآمد تعمیرات موبایل در ایران و خارج

۱۳ هزار نشان بازرسی بر روی شناورهای صیادی در هرمزگان نصب شد

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان با اشاره به بازرسی از ۶ هزار و ۶۰۰ شناور صیادی در استان گفت: تعداد ۱۳ هزار و ۲۰۰ نشان بازرسی بر روی موتور و بدنه این شناورها نصب شده است.

بازخبر/به گزارش از روابط عمومی اداره‌کل بنادر و دریانوردی هرمزگان، حسین عباس‌نژاد روز چهارشنبه در تشریح فرآیند ثبت قایق‌های صیادی با اشاره به نصب ۱۳ هزار و ۲۰۰ نشان بازرسی بر روی شناورهای صیادی، تعداد گواهینامه‌های ایمنی صادر شده در استان هرمزگان را چهارهزار و ۵۷۰ فقره عنوان کرد.

وی بیان کرد: پس از صدور مجوز صید و صیادی از درگاه ملی مجوزها از نیمه نخست تیرماه، مراجعه ثبت قایق‌های صیادی به اداره بازرسی و ثبت شناورهای اداره‌کل بنادر و دریانوردی هرمزگان شروع و تاکنون ۶ هزار و ۱۷۰ پرونده ثبت قایق‌های صیادی در این اداره‌کل تشکیل شده است.

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان با بیان اینکه تعداد بازرسی از شناورها از مراجعه و تشکیل پرونده ثبت قایق‌های صیادی پیشی گرفته است، تعداد گواهینامه ثبت صادره را نیز سه‌هزار و ۹۳۰ فقره اعلام کرد.

به گفته عباس‌نژاد؛ برای اجرای تمامی این فرآیندها اداره‌کل بنادر و دریانوردی هرمزگان با بسیج تمامی منابع و امکانات در ۱۱ بندر سازمانی اقدام به دریافت مدارک متقاضیان و تشکیل پرونده‌های ثبت شناورها کرده است.

وی تاکید کرد: متقاضیانی که تاکنون برای دریافت گواهینامه ایمنی و تکمیل مدارک اقدام نکرده‌اند در اسرع وقت از طریق نمایندگان به موسسه‌های رده‌بندی و ادارات بازرسی و ثبت شناورها مراجعه و نسبت به تکمیل مدارک خود و مغایرت‌های احتمالی اقدام کنند.

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان در خصوص مکان تحویل گواهینامه‌های ثبت قایق‌های صیادی به مالکان شناورهای صیادی خاطرنشان کرد: صیادان می‌توانند با مراجعه به اداره بازرسی و ثبت شناورها در بندرعباس و ادارات بنادر و دریانوردی بندرلنگه و جاسک اقدام به دریافت گواهینامه‌های ثبت قایق‌های صیادی کنند./ایرنا

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *