برای اولین بار در کشور؛ یک هواپیمای پهن پیکر به صورت مارس در فرودگاه کیش پهلو گرفت سند استانی کاهش خطر حوادث و سوانح در هرمزگان تهیه و بررسی شد. دانشمندان سرکوب درد را از انگل‌ها یاد می‌گیرند ایران دانش بیوتکنولوژی و نانوتکنولوژی خود را با کوبا تبادل می‌کند

رقابت سنگین عربستان، ترکیه و اسراییل برای جلب نظر ماسک /X به هدیه اردوغان بی محلی کرد!

رقابت عجیبی بین عربستان و ترکیه و اسراییل برای جلب نظر ماسک آغاز شده است.

بازخبر/اردوغان رییس جمهور ترکیه که خود را امپراطور عثمانی نوین می‌داند حاضر شده است با «ایلان ماسک» بچه بغل و با غیر رسمی ترین ظاهر ممکن ملاقات کند، فقط با یک هدف: منافع ترکیه.

از زمانی که ایلان ماسک گفته است برای کارخانه هشتم تسلا در جهان تا انتهای سال میلادی به دنبال پیدا کردن کشوری تازه است، رقابت عجیبی بین رهبران کشورهای در حال توسعه برای جلب نظر او برای راه‌اندازی کارخانه تسلا در کشورشان شروع شده. آنها می‌دانند که حضور تسلا در کشورشان یعنی ورود جریان قابل توجهی از تکنولوژی و سرمایه و توجه به کشور آنها و توسعه اقتصادی.

در همین منطقه ما، رقابت عجیبی بین عربستان و ترکیه و اسراییل برای جلب نظر ماسک آغاز شده است و این رقابت اینقدر شدید است که اردوغان حتی با ایلان ماسک که فرزندش به نام X را در آغوش دارد، در سفرش به سازمان ملل در نیویورک جلسه گذاشته و حتی به فرزندش توپ هدیه داده که با گویا با بی‌ محلی X مواجه شده است .

توسعه اقتصادی اتفاقی نیست و بر اساس تصمیم و اراده شکل می‌گیرد./خبر آنلاین

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *