برای اولین بار در کشور؛ یک هواپیمای پهن پیکر به صورت مارس در فرودگاه کیش پهلو گرفت سند استانی کاهش خطر حوادث و سوانح در هرمزگان تهیه و بررسی شد. دانشمندان سرکوب درد را از انگل‌ها یاد می‌گیرند ایران دانش بیوتکنولوژی و نانوتکنولوژی خود را با کوبا تبادل می‌کند

دیدار سفیر ایران در عربستان با اعضای تیم ملی وزنه‌برداری کشورمان در مسابقات قهرمانی ریاض

سفیر ایران در عربستان در جریان برگزاری مسابقات قهرمانی وزنه برداری جهان ۲۰۲۳ در ریاض با محمد جلود، رئیس فدراسیون جهانی وزنه برداری، سجاد انوشیروانی، رئیس فدراسیون ایران و کادر و اعضای تیم ملی که در این مسابقات شرکت کرده‌اند، دیدار و گفتگو کرد.

بازخبر/سفارت ایران در ریاض در مطلبی در این ارتباط نوشت: «سفارت جمهوری اسلامی ایران در ریاض، کسب مقام سومی تیم ملی وزنه‌برداری کشورمان را در مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۲۳ در ریاض، تبریک می‌گوید.

سفیر کشورمان شب گذشته با حضور در سالن برگزاری مسابقات، با محمد جلود، رئیس فدراسیون جهانی وزنه برداری، سجاد انوشیروانی، رئیس فدراسیون ایران، کادر و اعضای تیم ملی دیدار و گفتگو کرد و برای تیم ملی کشورمان آرزوی موفقیت کرد.»

همچنین امروز معاون سفارت ایران در عربستان با حضور در سالن امیر فیصل شهر ریاض، محل برگزاری مسابقات جهانی وزنه برداری۲۰۲۳، با اعضا و کادر تیم ملی کشورمان و همچنین حسین رضازاده، قهرمان نام‌آور ایران دیدار و گفتگو کرد.

براساس این گزارش، تیم ایران با ۴ وزنه‌بردار زن و ۱۰ وزنه‌بردار مرد در این دوره از مسابقات حضور پیدا کرده است./ایسنا

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *