برای اولین بار در کشور؛ یک هواپیمای پهن پیکر به صورت مارس در فرودگاه کیش پهلو گرفت سند استانی کاهش خطر حوادث و سوانح در هرمزگان تهیه و بررسی شد. دانشمندان سرکوب درد را از انگل‌ها یاد می‌گیرند ایران دانش بیوتکنولوژی و نانوتکنولوژی خود را با کوبا تبادل می‌کند
نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس:

دیپلماسی عزتمندانه موجب آزادسازی ۲۵ میلیارد دلار از منابع ایران شد

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس ضمن قدردانی از اقدامات دولت سیزدهم در حوزه دیپلماسی گفت: دیپلماسی عزتمندانه باعث آزادسازی ۲۵ میلیارد دلار از منابع ایران شده که به کشور بازگردانده می‌شود.

بازخبر/حسینعلی حاجی دلیگانی با اشاره به آزادی دو تن از زندانیان ایرانی در روز گذشته اظهار داشت: در راستای آزادی زندانیان ایرانی دست نیروهای امنیتی را می‌بوسیم.

وی ادامه داد: درخواست می شود زندانیان آزاد شده شکنجه‌هایی که متحمل شده اند را روایت کرده و آنها را به صورتی کتابی دربیاورند تا این موارد در تاریخ به یادگار بماند و مشخص شود که برای آنها چه اتفاقی افتاده است.

نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس اضافه کرد: تفاوت بین دیپلماسی التماسی و دیپلماسی عزتمندانه در این است که یادآوری می شود در دولت گذشته در بحث مذاکرات وقتی موضوعات را با التماس پیش می‌بردند مسئولان وقت توانستند تنها یک میلیارد دلار منابع را آزاد کنند.

حاجی دلیگانی خاطرنشان کرد: آنچه که در دیپلماسی عزتمندانه مدنظر است اینکه ۲۵ میلیارد دلار از منابع ایران آزاد و به کشور بازگردانده می‌شود البته بر اساس آنچه که گفته شده ۶ تا ۷ میلیارد دلار از این منابع به حساب‌های واسط واریز شده است.

وی ضمن تشکر از نیروهای امنیتی و فراجا بیان کرد: از کسانی که در این بخش زحمت کشیده‌اند تا آرامش و امنیت در کشور برقرار شود، قدردانی می کنیم./ایرنا

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *