مزدا ۳ چینی در ایران عرضه می‌شود معوقات رتبه‌بندی معلمان چه‌زمانی پرداخت می‌شود؟ لکسوس هم می‌خواهد پیکاپ بسازد پیام های جداگانه ابراهیم رئیسی به پادشاه عربستان و محمد بن سلمان
رونالدو، مانه، لاپورت و بروزوویچ هستند

ترکیب النصر مقابل پرسپولیس لو رفت

از بین اوتاویو، تالیسکا و الکس تلس یک نفر به لیست اصلی النصر برای دیدار مقابل پرسپولیس راه می‌یابد.

النصر شب گذشته در ورزشگاه ملک عبدالله شهر بریده برابر الرائد قرار گرفت و موفق شد با حمایت هوادارانش در زمین حریف با نتیجه سه بر یک پیروز شود و موقتا در رده پنجم قرار بگیرد.

لوئیس ‌کاسترو سرمربی النصر در ترکیب ابتدایی خود ۶ بازیکن خارجی (رونالدو، مانه، اوتاویو، لاپورت، تلس، بروزوویچ) قرار داد و از ابتدای نیمه دوم نیز اندرسون تالیسکا را به میدان آورد تا شرایط همه را بسنجد. فوفانا هافبک ساحل عاجی در لیست تیمش قرار نداشت و شانسی برای حضور در دیدار مقابل پرسپولیس ندارد.

بازیکنانی که حضورشان در دیدار مقابل پرسپولیس قطعی است، در نبرد برابر الرائد آمادگی خودشان را نشان دادند

نواف العقیدی به طور قطع درون دروازه می‌ایستد، سلطان الغنام که در بازی شب گذشته دو پاس گل داد نیز مدافع راست النصر مقابل پرسپولیس خواهد بود. زوج لاپورت در قلب خط دفاعی از بین علی لاجامی، محمد آل فتیل و عبدالله العمری انتخاب می‌شود که شانس آل فتیل بیش از بقیه است و دیدار شب گذشته را استراحت کرده است.

در سمت چپ سرمربی النصر اگر بخواهد از الکس تلس استفاده کند، یک سهمیه‌اش کم خواهد شد و در غیر این صورت باید به محمد قاسم اعتماد کند که در دیدار دیشب ۵ دقیقه به میدان رفت تا کمی در شرایط مسابقه قرار بگیرد.

زوج بروزوویچ و عبدالله الخیبری به عنوان هافبک دفاعی تلاش می‌کنند، عبدالرحمن غریب و سادیو مانه دو وینگر النصر خواهند بود و مهاجم این تیم نیز رونالدو است، سه ستاره‌ای که احتمالا سرمربی پرتغالی برای انتخابشان شکی نداشته باشد.

در پست هافبک نفوذی نیز نبرد بین اوتاویو، تالیسکا و عبدالمجید الصلیهم خواهد بود و احتمالا با توجه به دیدار در تهران و سختی مسابقه الصلیهم در لیست قرار بگیرد تا الکس تلس به عنوان مدافع چپ بازی کند.

ترکیب احتمالی النصر برابر پرسپولیس:

گلر: نواف العقیدی

مدافعین: 
سلطان الغنام، لاپورت، محمد آل فتیل (عبدالله العمری- علی لاجامی)، الکس تلس (محمد قاسم)

هافبک‌ها: 
بروزوویچ، الخیبری، صلیهم (سامی النجعی، اوتاویو- تالیسکا)

وینگرها: 
سادیو مانه – عبدالرحمن غریب

مهاجم: 
رونالدو/وزرش 3

 

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *