مزدا ۳ چینی در ایران عرضه می‌شود معوقات رتبه‌بندی معلمان چه‌زمانی پرداخت می‌شود؟ لکسوس هم می‌خواهد پیکاپ بسازد پیام های جداگانه ابراهیم رئیسی به پادشاه عربستان و محمد بن سلمان

تیم ملی استندآپ پدل برد ایران در کیش اردو زد

رییس انجمن موج سواری ایران گفت: تیم‌های ملی بانوان و آقایان استندآپ پدل برد جمهوری اسلامی ایران قبل از اعزام به مسابقات جهانی، در جزیره کیش اردو زد.

بازخبر/ تیم ملی استند آپ پدل برد جمهوری اسلامی ایران که هم اکنون در اردوی آمادگی جزیره کیش به سر می‌برد، ۳۰ شهریورماه برای حضور در مسابقات جهانی، عازم فرانسه خواهد شد.

وی سطح آمادگی اعضای تیم ملی را مطلوب ارزیابی کرد و افزود: این مسابقات در ماده‌های ۲۰۰ متر سرعت، پنج و ۱۸ کیلومتر استقامت و در ۲ رشته استندآپ پدل برد و پدلینگ برگزار می‌شود و تیم‌های ملی کشورهای مختلف در این دوره از مسابقات حضور دارند.

«رستمی عزت» با تاکید بر اینکه مسابقات جهانی فرانسه از سطح بالایی برخوردار است، ادامه داد: امیدوارم تیم ملی کشورمان در این دوره، در رقابت با بزرگان استندآپ پدل برد جهان، نتایج خوبی بدست آورد.

به گزارش ایرنا، استندآپ پدل، ورزشی است که در آن ورزشکار روی یک تخته بزرگ (برد) می‌ایستد و با استفاده از پارو (پدل) حرکت می‌کند.

این ورزش را در بسیاری از محیط‌های آبی از جمله دریا، آب‌های،‌ رودها و کانال‌ها می‌توان انجام داد؛ البته با این که شباهت‌هایی به ورزش موج‌سواری یا قایقرانی دارد، اما با همه این ورزش‌ها متفاوت است و ویژگی‌ها، تجهیزات و مهارت‌های خاص خودش را دارد./ ایرنا

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *