برای اولین بار در کشور؛ یک هواپیمای پهن پیکر به صورت مارس در فرودگاه کیش پهلو گرفت سند استانی کاهش خطر حوادث و سوانح در هرمزگان تهیه و بررسی شد. دانشمندان سرکوب درد را از انگل‌ها یاد می‌گیرند ایران دانش بیوتکنولوژی و نانوتکنولوژی خود را با کوبا تبادل می‌کند

این مرد با ایجاد ۱۷ حفره و سوراخ روی صورتش رکورد دار شد/ عکس

یک مرد انگلیسی با ایجاد ۱۷ حفره و سوراخ روی صورت خود، رکورد گینس را به دست آورد.

بازخبر/جیمز گاس، این سوراخ‌ها را در ناحیه لب‌ها، بینی و گونه‌هایش ایجاد کرده است. او می‌گوید: «قبلاً احساس می‌کردم که افراد زیادی بر اساس ظاهرم، من را قضاوت می‌کنند، البته هنوز هم تا حدودی این احساس را دارم، اما خیلی برایم اهمیتی ندارد و ترجیح می‌دهم کاری را که دوست دارم، انجام دهم.»

به گفته جیمز، ظاهر او گاهی ممکن است نگاه‌های کنجکاو عابران را به خود جلب کند، اما این اتفاق او را آزار نمی‌دهد و معتقد است خواست و نظر خودش مهم‌ترین چیز است.

این رکورد ابتدا توسط جوئل میگلر آلمانی در سال ۲۰۱۴ با ۱۱ سوراخ روی صورت ثبت شد.

جیمز این رکورد را در سال ۲۰۲۰ با ۱۴ سوراخ شکست، مجدد در سال ۲۰۲۲ با ۱۵ سوراخ و اخیراً با اضافه کردن دو سوراخ دیگر روی صورتش، این تعداد را به ۱۷ تا رساند و رکورد تازه‌ای را به ثبت رساند.

شرایط ثبت این رکورد اینگونه بود که سوراخ‌ها حداقل ۳ میلی‌متر قطر داشته باشند. اندازه‌گیری‌های رسمی داوران این موضوع را تأیید کرد و این رکورد به طور رسمی به ثبت رسید.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *