فایروال چیست؟ آشنایی با انواع فایروال و بهترین برندهای موجود در بازار لیست بهترین موسسه حسابداری در تهران درآمد تعمیرات موبایل در ایران و خارج کاور لباس طلقی
دومین قضاوت ایار و بهروزی

داوران کم تجربه برای بازی‌های حساس لیگ برتر

کمیته داوران فدراسیون فوتبال به دو داور جوان و کم تجربه خود ابلاغ قضاوت در هفته بیست و چهارم را داده است.

بازخبر/با اعلام اسامی داوران هفته بیست و چهارم لیگ برتر مشخص شد که دو داور جوان و کم تجربه هم این هفته سوت خواهند زد. بر اساس تصمیم خداداد افشاریان و همکارانش امیر ایار داور ایلامی برای قضاوت در بازی نساجی و گل‌گهر انتخاب شده و بازی پیکان و فولاد خوزستان را نیز شبیر بهروزی از کهگیلویه و بویراحمد سوت خواهد زد.

بهروزی و ایار در این فصل هرکدام فقط یک بار شانس قضاوت در لیگ برتر را داشته‌اند. شبیر بهروزی پیش از این در هفته چهارم بازی فولاد و سپاهان را سوت زده و جالب است که دومین قضاوت فصل او نیز برای فولاد و این بار در مصاف با پیکان خواهد بود. همچنین امیر ایار هم در هفته چهاردهم میان سپاهان و مس کرمان شانس قضاوت داشته و حالا در هفته بیست و چهارم برای نساجی و گل‌گهر قضاوت می‌کند.

این دو داور کم تجربه در شرایطی از سوی کمیته داوران ابلاغ قضاوت گرفته‌اند که بازی‌های لیگ با حساسیت زیادی برگزار می‌شود. بی‌شک قضاوت در قائمشهر میان نساجی و گل‌گهر با حضور هواداران کار راحتی نیست. همچنین مسابقه پیکان و فولاد نیز برای دو تیم از حیث شرایط جدول رده‌بندی اهمیت زیادی دارد.

با همه این مسائل باید دید دو داور جوان فوتبال ایران چگونه از پس مسابقات خود در هفته بیست و چهارم برخواهند آمد.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *