جهش قیمت پراید و پژو در بازار/ یک پیش‌بینی جدید از آینده بازار خودرو آخر پوست شیر چه می‌شود؟ / پاسخ جالب شهاب حسینی به ملی‌پوشان تلاش می‌کنیم تصمیم تعیین حداقل دستمزد و حقوق باطل شود اقدام تازه معلمان در اعتراض به بی‌اعتنایی دولت/ با سوءمدیریت برخورد می شود؟
مدیر صندوق بازنشستگی استان هرمزگان:

۴بانوی پیشکسوت هرمزگانی راهی مسابقات آسیایی تایلند شدند

چهار بانوی بازنشسته هرمزگانی در رشته دومیدانی راهی مسابقات پیشکسوتان آسیا جام تایلند شدند.

بازخبر/ «محسن دوادی» مدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان هرمزگان در دیدار با چهار بانوی ورزشکار پیشکسوت، با قدردانی از این چهار بانوی راه یافته به مسابقات پیشکسوتان جام آسیا ۲۰۲۳ در تایلند، گفت: دو میدانی ورزش پایه و مادر است.
دوادی افزود: اگر حمایات از این ورزش صورت گیرد، به طور قطع بستری برای رشد دیگر رشته های ورزشی نیز فراهم خواهد شد.
او با بیان اینکه «رسیدن به جایگاه های بزرگ در ورزش دو و میدانی بازنشستگان دور از دسترس نیست» تصریح کرد: با تقویت این رشته ورزشی در بین بازنشستگان می توانیم شاهد افتخار آفرینی های بیشتری در این رشته ورزشی باشیم.
وی ابراز امیدواری کرد که استان هرمزگان نیز بتواند صاحب نماینده دو ومیدانی در مسابقات المپیک به ویژه در بخش بازنشستگان شود.
در ادمه این دیدار، هر یک از بانوان ورزشکار به بیان مشکلات خود پرداخته و خواستار توجه بیشتر مسئولان استانی و کشوری به رشته دومیدانی شدند.
گفتنی است «نسرین بارانی» در بخش دو سرعت ۱۰۰ و ۲۰۰ متر، «فاطمه رضوانی»، «مریم قاسمی» و «عذرا فلاحت» در بخش پرتاب نیزه و دیسک راهی مسابقات آسیایی بازنشستگان ۲۰۲۳ در تایلند شدند.
پسندیدم(1)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.