فرمانده «یگان‌های ویژه»: کسی ثابت کند، فردی با خطای یگان ویژه «کشته» شده،«جایزه» می‌گیرد / مردم باید به محض حضور یگان‌های ویژه، صحنه را «ترک» کنند ظاهر فریبنده یک قاتل بالفطره / عکس سردار آزمون از دخترانش می‌گوید پیش بینی آینده طرح فروش اموال دولت: این اموال را بانکها و دیگر پولدارهای دولتی خواهند خرید
نگران کننده‌ترین اتفاق برای کی‌روش ۱۱ روز به جام جهانی؛

کاپیتان ایران روی برانکارد: من بدشانسم

کاپیتان تیم ملی ایران دو دقیقه پس از ورود به زمین مقابل نیکاراگوئه به دلیل مصدومیت تعویض شد.

بازخبر/ورود با سرعت بالا و انگیزه زیاد به زمین همراه با بازوبند کاپیتانی نشان می‌داد که امید ابراهیمی مثل چهار سال قبل که با همه توان در جام جهانی ۲۰۱۸ بازی کرده بود، اکنون هم می‌خواهد خودی به کارلوس کی‌روش نشان بدهد، اما در عین ناباوری او فقط دو دقیقه بعد روی چمن نشست!

باتجربه‌ترین بازیکن حال حاضر اردوی تیم ملی ایران در دقیقه ۶۲ دیدار تدارکاتی مقابل نیکاراگوئه به جای امید نورافکن وارد زمین شد تا در کنار روزبه چشمی، دو هافبک دفاعی ایران را تشکیل بدهند ولی یک برخورد نه چندان جدی کاری کرد تا او روی زمین بنشیند و با برانکارد به بیرون از بازی منتقل شود.

امید ابراهیمی که فصل موفقی در لیگ ستارگان قطر سپری کرده و جزو بهترین بازیکنان الوکره بوده، دو دقیقه پس از تعویض و در حالی که توپ از سمت راست به اوت رفته بود، روی زمین دراز کشید و از کادر پزشکی درخواست کرد تا هرچه سریع‌تر به زمین بیاید و وضعیت او را رصد کند.

این تصویر از اولین لحظه درد کشیدن امید ابراهیمی نشان می‌داد که او قادر به ادامه بازی نیست و به شدت احساس درد می‌کند

کاپیتان تیم ملی ایران که به نظر می‌آمد دچار کشیدگی کشاله ران پای چپ شده و از درد به خود می‌پیچد و صحنه‌ای مشابه با درد از شدت مصدومیت‌اش در جام جهانی ۲۰۱۸ را تکرار کرد، بنابر درخواست کادر پزشکی تیم ملی با برانکارد از زمین بیرون رفت و لحظاتی پس از آن هم بخاطر سرما و شدت آسیب دیدگی به رختکن منتقل شد.

امید ابراهیمی پس از ایجاد وقفه سه دقیقه‌ای در بازی بازوبند کاپیتانی را دوباره تحویل داد و با شجاع خلیل‌زاده تعویض شد که مصدومیت او در فاصله ۱۱ روز مانده به نخستین بازی ایران در جام جهانی مقابل انگلیس، بدون تردید خبر نگران کننده‌ای برای کی‌روش خواهد بود؛ به ویژه اینکه احمد نوراللهی هم مصدومیت دارد و این دو هافبک تاثیرگذارش دچار آسیب دیدگی شده‌اند.

رامین رضاییان برای دلداری دادن به امید ابراهیمی بالای سر او حاضر شد و کاپیتان تیم ملی را قبل از تعویض بوسید

امید ابراهیمی در زمان انتقال به بیرون از زمین با علیرضا شهاب، پزشک تیم ملی صحبت می‌کرد و مشخص بود به بدشانسی خود اشاره دارد

پسندیدم(1)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.