فرمانده «یگان‌های ویژه»: کسی ثابت کند، فردی با خطای یگان ویژه «کشته» شده،«جایزه» می‌گیرد / مردم باید به محض حضور یگان‌های ویژه، صحنه را «ترک» کنند ظاهر فریبنده یک قاتل بالفطره / عکس سردار آزمون از دخترانش می‌گوید پیش بینی آینده طرح فروش اموال دولت: این اموال را بانکها و دیگر پولدارهای دولتی خواهند خرید

چهار فیلم جدید آماده ساخت می‌شوند

شورای پروانه ساخت آثار سینمایی به تازگی با صدور مجوز برای چهار فیلم‌نامه موافقت کرده است.

بازخبر/فرزاد مؤتمن، رحمان سیفی‌آزاد، مهدی نقویان و علی اصغر شادروان فیلمسازانی‌اند که در تدارک ساخت فیلم هستند. فیلم‌نامه‌ «۴۴ روز» به تهیه‌کنندگی حبیب‌اله بهمنی و کارگردانی و نویسندگی مهدی نقویان پروانه ساخت گرفته است.

«خرچنگ» هم به تهیه‌کنندگی سیدیاسر جعفری و کارگردانی فرزاد موتمن پروانه ساخت گرفته است. موتمن اخیرا برای فیلم «شبگرد» هم پروانه نمایش گرفته و احتمال دارد تا پیش از جشنواره فجر در سینماها اکران شود.

نویسنده فیلمنامه «خرچنگ» امیرحسین دواتگر است و پیش‌تر نام فیلم «استیک» بود.

دیگر فیلمنامه‌ای که مجوز ساخت گرفته، «تالان» به تهیه‌کنندگی علی طلوعی، کارگردانی رحمان سیفی‌آزاد و نویسندگی مصطفی حاجی قاسمی و مریم الهامیان است. طلوعی به زودی فیلم «بخارست» را به کارگردانی مسعود اطیابی در سینماها اکران می‌کند.

همچنین فیلمنامه «آن زن از باران آمد» به تهیه‌کنندگی، کارگردانی و نویسندگی علی‌اصغر شادروان، موافقت شورای پروانه ساخت سازمان سینمایی را اخذ کرده است.

 

خبرنگار : شیما قاسمی

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.