خبر مهم برای فرهنگیان/ کدام «مدرک تحصیلی» در احکام کارگزینی معلمان اعمال می‌شود؟ بی اعتنایی باشگاه پرسپولیس به درخواست یحیی گل محمدی خبر جدید درباره یارانه ۳۰۰ و ۴۰۰ هرار تومانی/ یارانه یلدایی به چه کسانی تعلق می‌گیرد؟ کودکان هوش را از چه کسی به ارث می‌برند؟

جزئیاتی از کلنگ‌زنی ۱۰ هزار واحد مسکونی در پایتخت

رئیس مرکز ارتباطات و سخنگوی شهرداری تهران از کلنگ زنی ۱۰ هزار واحد مسکونی خبر داد و با اشاره به فعالیت قرارگاه جهادی مسکن گفت که این اقدام بخشی از برنامه‌ریزی ساخت ۱۸۰ هزار واحد مسکونی است.

بازخبر/عبدالمطهر محمدخانی روز شنبه اظهارداشت: امروز شاهد کلنگ زنی ۱۰ هزار واحد مسکونی در مناطق مختلف شهر هستیم.

وی افزود: این ۱۰ هزار واحد مسکونی بخشی از هدف‌گذاری صورت گرفته در قرارگاه جهادی مسکن است که برنامه‌ریزی ساخت ۱۸۰ هزار واحد مسکونی آن انجام شده بود.

رئیس مرکز ارتباطات شهرداری تهران ادامه داد: آورده شهرداری در این ‌طرح‌ها زمین و پروانه است؛ علاوه بر این در برخی از طرح‌ها که کاملا مربوط به بخش خصوصی بود، شهرداری تهران مذاکرات کمیسیون ماده ۵ و شورای عالی معماری و شهرسازی را بر عهده داشت.

محمدخانی با اشاره به اینکه بهره‌برداری از این طرح‌ها طبق برآوردهایی که صورت گرفته بین ۲ تا سه سال زمان نیاز دارد، اضافه کرد: برای مدیریت شهری آغاز این طرح‌ها و رفع موانع ساخت و ساز اهمیت زیادی داشت.

سخنگوی شهرداری تهران یادآور شد: تسهیل در فرایند صدور پروانه و تسریع در ساخت و ساز در شهر تهران، این نوید را می‌دهد که به‌زودی شاهد کاهش رکود مسکن در پایتخت باشیم.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.