خبر مهم برای فرهنگیان/ کدام «مدرک تحصیلی» در احکام کارگزینی معلمان اعمال می‌شود؟ بی اعتنایی باشگاه پرسپولیس به درخواست یحیی گل محمدی خبر جدید درباره یارانه ۳۰۰ و ۴۰۰ هرار تومانی/ یارانه یلدایی به چه کسانی تعلق می‌گیرد؟ کودکان هوش را از چه کسی به ارث می‌برند؟

پاداش هر آلمانی در صورت فتح جام جهانی؛ 400 هزار یورو!

بعد از بحث و جدل‌های طولانی در فوتبال آلمان بابت میزان پاداش جام‌جهانی که به بازیکنان تیم ملی این کشور پرداخت می‌شود حکم نهایی درباره پاداش‌ها اعلام شد.

بازخبر/مساله پاداش‌های جام جهانی از مدتی پیش در فوتبال آلمان جنجالی شده بود. بعد از انتقادهای رسانه‌های متقابل بین گروه‌های ذی‌نفع سرانجام تصمیم گرفته شد که تصمیم نهایی بعد از جلساتی بین گروه‌های مختلف اعلام شود.

فدراسیون فوتبال آلمان دیروز اعلام کرد بعد از جلساتی طولانی بین رئیس فدراسیون فوتبال، رئیس بوندس‌لیگا و مانوئل نویر به عنوان کاپیتان تیم ملی، همه طرف‌ها به جمع‌بندی یکسانی رسیدند.

روزنامه بیلد در گزارشی می‌گوید از تصمیم فدراسیون فوتبال یک چیز قطعی است؛ در صورتی که مانشافت در قطر به قهرمانی برسد به هر بازیکن تیم ملی 400هزار یورو پاداش تعلق خواهد گرفت.

این روزنامه می‌گوید در رقابتهای یورو 2021 هم قرار بود در صورت قهرمانی آلمان مبلغ مشابهی به بازیکنان پرداخت شود. ولی مانشافت در آن تورنمنت به قهرمانی نزدیک هم نشد و با شکست 2-0 مقابل انگلیس در مرحله یک‌هشتم نهایی از دور رقابت‌ها کنار رفت. در جام جهانی 2018 هم قرار بود در صورت قهرمانی به هر بازیکن 350هزار یورو پرداخت شود.

بر اساس اعلام فدراسیون فوتبال، به ازای هر پیروزی در مرحله گروهی جام جهانی قطر به هر بازیکن 50هزار یورو پرداخت خواهد شد. در صورتی که مانشافت به یک‌چهارم نهایی برسد هر بازیکن 100هزار یورو دریافت می‌کند و پاداش پیروزی در مرحله نیمه‌نهایی 150هزار یورو به ازای هر بازیکن است.

در صورتی که آلمان مقام سوم جام جهانی را بدست بیاورد هر بازیکن 200هزار یورو دریافت خواهد کرد. نایب‌قهرمانی در جام جهانی هم برای هر بازیکن مانشافت به معنای پاداشی 250هزار یورویی خواهد بود.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.