خبر مهم برای فرهنگیان/ کدام «مدرک تحصیلی» در احکام کارگزینی معلمان اعمال می‌شود؟ بی اعتنایی باشگاه پرسپولیس به درخواست یحیی گل محمدی خبر جدید درباره یارانه ۳۰۰ و ۴۰۰ هرار تومانی/ یارانه یلدایی به چه کسانی تعلق می‌گیرد؟ کودکان هوش را از چه کسی به ارث می‌برند؟

ستاره پرسپولیس ثابت کرد، سرمربی تیم ملی اشتباه می کرد!

مهدی ترابی که در ترکیب فیکس تیم کشورمان به میدان رفته بود یکی از بهترین های ایران مقابل اروگوئه بود.

بازخبر/ستاره پرسپولیس اگر کمی خوش شانس بود حتی می توانست زودتر از مهدی طارمی دروازه قهرمان پیشین جهان را باز کند اما ضربه اش با بدشانسی تبدیل به گل نشد.

این درحالی بود که پیش از بازگشت کارلوس کی روش به ایران، دراگان اسکوچیچ گرچه مهدی ترابی را به دلیل ستاره بودن در پرسپولیس یا فشار احتمالی هواداران و منتقدان دعوت می کرد اما به او بازی نمی‌داد!

سرمربی کروات و سابق تیم ملی دلیل بازی ندادن به ترابی را عدم مشارکت این بازیکن در امور دفاعی و بازگشت به عقب عنوان می کرد و حتی این موضوع را به مربیان پرسپولیس اعلام کرده بود.

مهدی ترابی اما در دیدار دوستانه با اروگوئه ثابت کرد اسکوچیچ اشتباه کرده است. او نه تنها در فاز تهاجمی یکی از بهترین های تیم ملی بود بلکه همواره با بازگشت به عقب به خط دفاعی تیم کشورمان نیز کمک می کرد.

به نظر می رسد ستاره خط میانی پرسپولیس با حضور کارلوس کی روش پوست انداخته و یکی از بازیکنان ثابت و کلیدی تیم ملی در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر باشد.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.