خبر مهم برای فرهنگیان/ کدام «مدرک تحصیلی» در احکام کارگزینی معلمان اعمال می‌شود؟ بی اعتنایی باشگاه پرسپولیس به درخواست یحیی گل محمدی خبر جدید درباره یارانه ۳۰۰ و ۴۰۰ هرار تومانی/ یارانه یلدایی به چه کسانی تعلق می‌گیرد؟ کودکان هوش را از چه کسی به ارث می‌برند؟

سه شکست برای حریفان ایران در جام‌جهانی/ شاگردان کی‌روش تنها پیروز

از چهار تیم حاضر در گروه دوم مرحله مقدماتی جام جهانی تنها شاگردان کارلوس کی روش توانستند دیدار تدارکاتی خود را با پیروزی پشت سر بگذارند.

بازخبر/با نزدیک شدن به رقابتهای جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، تیم‌های حاضر در این مسابقات برگزاری دیدارهای تدارکاتی را در دستور کار خود قرار داده اند.

تیم‌های حاضر در گروه دوم مقدماتی جام جهانی جمعه شب دیدارهای تدارکاتی را برابر حریفان خود برگزار کردند که سه شکست و یک پیروزی حاصل این دیدارها بود.

تیم ملی ایران که به تازگی کارلوس کی روش را به عنوان سرمربی بالای سر خود دیده است در اولین بازی تدارکاتی با این سرمربی برابر اروگوئه به میدان رفت و با تک گل مهدی طارمی به پیروزی رسید.

این در حالی بود که تیم ملی انگلیس اولین حریف ایران در جام جهانی برابر ایتالیا تن به شکست یک بر صفر داد. ولز حریف دیگر ایران برابر بلژیک ۲ بر یک شکست خورد و تیم ملی آمریکا که روز هشتم آذر به مصاف ملی پوشان کشورمان خواهد رفت ۲ بر صفر مغلوب ژاپن شد.

تیم ملی فوتبال ایران در دومین دیدار تدارکاتی خود را کی روش روز چهارم مهر ماه در اتریش به مصاف تیم ملی سنگال خواهد رفت.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.