برنامه هفتم توسعه این گروه از جامعه را کاملا فراموش کرد؟ طالبان در مناقشه قراباغ طرف باکو را گرفت تحلیل فواد ایزدی از احتمال توافق ایران و آمریکا/اروپا ژست‌ خود را کنار گذاشته است قول نخست وزیر ژاپن به رئیسی درباره پول های بلوکه شده /بازرسان آژانس که اعتمادی به آنها نیست بازگردانده می شوند /به مصر پیام داده ایم

مسمومیت الکلی در قشم ۱۰ نفر را راهی بیمارستان کرد

طی دو روز اخیر بر اثر مسمومیت ناشی از مصرف مشروبات الکی، ۱۰ نفر در شهرستان قشم به مراکز درمانی مراجعه کردند.

  بازخبر/ مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان ظهر امروز (۱۱ مردادماه) در این رابطه گفت: طی روزهای اخیر مواردی از مسمومیت به دنبال مصرف مشروبات الکلی در شهرستان قشم مشاهده شد که تاکنون ۱۰ نفر به دلیل بروز علایم مسمومیت به مراکز درمانی این شهرستان مراجعه کرده‌اند.

دکتر فاطمه نوروزیان افزود: مراجعه کنندگان ۹ آقا و ۱ خانم بودند که در حال حاضر ۴ نفر بطور سرپایی مداوا و با رضایت شخصی ترخیص شده‌اند و ۶ نفر همچنان در بیمارستان بستری هستند و ۱ نفر با وضعیت وخیم در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شده و برای ۳ نفر نیز دیالیز انجام شده است.

وی ضمن هشدار به خانواده ها و اشاره به اینکه مصرف مشروبات الکلی بسیار خطرناک است، توصیه کرد که در صورت مصرف اگر دچار علائمی مانند سرگیجه، تاری دید، تهوع، استفراغ و تنگی نفس شدند بدون نگرانی بابت مسائل قانونی، هر چه سریعتر جهت درمان به بیمارستان مراجعه شود زیرا با درمان سریع و به موقع، شانس بهبودی وجود دارد.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *