مقصد ساپینتو مشخص شد؛ پیشنهاد تیم قطری برای سرمربی آبی‌ها تحریم ابرآروان و بنیانگذارانش توسط وزارت خزانه‌داری آمریکا رایزنی آمریکا و کره جنوبی برای آزادسازی پول‌های بلوکه‌شده ایران آیا غرب و ایران دوباره سر میز مذاکره می‌نشینند؟
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان:

مسئولین هرمزگان باید به صورت جدی‌تر به مسئله قاچاق سوخت ورود کنند

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: قاچاق سوخت آسیب‌هایی به مردم و کشور می‌زند؛ چراکه انسان‌های خلاق جامعه را درگیر خود کرده است.

  بازخبر/ حجت‌الاسلام والمسلمین عبادی‌زاده در دیدار مدیرعامل شرکت پخش و پالایش نفت استان هرمزگان که در دفتر امام جمعه بندرعباس برگزار شد، با اشاره به لزوم مسکونی کردن جزایر استان هرمزگان، اظهار کرد: مسئولین هنوز نتوانسته‌اند بحث مسکونی کردن جزایر که مورد تاکید مقام معظم رهبری قرار دارد را محقق کنند، این مهم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است؛ چراکه باعث ارتقاء شاخص‌های امنیت ملی‌ کشور می‌شود.

وی، قاچاق سوخت را یکی از معضلات امروزه کشور دانست و عنوان کرد: قاچاق سوخت آسیب‌هایی به مردم و کشور می‌زند؛ چراکه انسان‌های خلاق جامعه را درگیر خود کرده است.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان، با بیان این نکته که جوانان زیادی از هرمزگان در پدیده قاچاق در حال تلف شدن هستند، ابراز کرد: در اجلاسیه ائمه جمعه که به عنوان نماینده ائمه جمعه کشور به سخنرانی پرداختم و مساله قاچاق را مطرح کردم اما حل چالش قاچاق چند بعدی است و تمام نهادهای دولتی و حاکمیتی برای حل این مشکل باید پای کار بیایند.

حجت‌الاسلام والمسلمین عبادی‌زاده، با اشاره به اجرای طرح رزاق در استان سیستان و بلوچستان، بیان کرد: طرح رزاق، طرح خوبی است که اگر پخته‌تر شود می‌تواند اثرگذاری خوبی در حوزه جلوگیری از بروز پدیده قاچاق سوخت در هرمزگان داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: مسئولین استان هرمزگان باید به صورت جدی‌تر به مساله قاچاق سوخت ورود کنند و طرح‌های خوبی برای تحقق این امر ارائه کنند.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان تشریح کرد: صادرات دریایی LPG فرصت جدیدی برای خلق درآمد برای کشور است که باید تقویت این حوزه در دستور کار قرار گیرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین عبادی‌زاده، با اشاره به لزوم هدف‌گذاری در خصوص افزایش میزان صادرات مواد گازی، تصریح کرد: تقویت صادرات LPG از دریا از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است اما باید صادرات زمینی محصولات نیز در دستور کار قرار گیرد.

وی، با اشاره به لزوم تدوین آمایش برای استقرار جایگاه‌های توزیع سوخت در سطح استان هرمزگان، عنوان کرد: توزیع متناسب و متوازن جایگاه‌ها در سراسر استان‌ هرمزگان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است که باید در دستورکار، کارگروه احداث مجازی توزیع فرآورده‌های نفتی استان هرمزگان قرار گیرد.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان، با ذکر این نکته که در برخی از شهرستان‌ها ظرفیت جایگاه‌های توزیع گاز پایین است، ابراز کرد: افزایش تعداد و ظرفیت جایگاه‌های توزیع گاز در سراسر شهرستان‌های هرمزگان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است که باید مورد تاکید قرار گیرد.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.