دستگیری ۲ متهم به قتل در هرمزگان افزایش پروازهای جزیره کیش احتمال وقوع گرد و غبار و کاهش کیفیت هوا در هرمزگان ثبت روز بدون فوتی کرونا در هرمزگان
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان:

بندرعباس نارنجی شد؛ ۳ شهر هرمزگان قرمز کرونایی

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: در جدیدترین نقشه رنگ بندی کرونایی کشور سه شهر استان هرمزگان در وضعیت قرمز و سه شهر نیز در وضعیت نارنجی قرار گرفتند.

بازخبردکتر فاطمه نوروزیان  افزود: بر اساس اعلام جدیدترین رنگ بندی کرونایی کشور از سوی وزارت بهداشت، با افزایش شمار مبتلایان به کرونا طی هفته‌ گذشته اکنون شهرستان های بستک، بندرلنگه و بندرخمیر در وضعیت قرمز (بسیار پر خطر) قرار دارند.

وی با بیان اینکه شهرستان‌های بندرعباس، رودان، میناب و جزیره کیش نیز در وضعیت نارنجی کرونایی (پرخطر) قرار گرفتند، تصریح کرد: وضعیت کرونایی شهرستان های پارسیان، سیریک، حاجی آباد،جاسک و قشم نیز زرد( نسبتا پرخطر) است.

نوروزیان با اشاره به اینکه شهرستان‌های بوموسی، بشاگرد و جزیره هرمز نیز در وضعیت آبی (عادی) قرار دارند، اضافه کرد: اکنون ۶۱ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری و ۴ هزار و ۱۳۱بیمار نیز در قرنطینه خانگی هستند.

وی با بیان اینکه کرونا تاکنون در هرمزگان جان ۲ هزار و ۶۳۰ نفر را گرفته است، عنوان کرد: روز گذشته فوتی بر اثر کرونا در هرمزگان ثبت نشد و جمع فوتی‌های این بیماری در استان همان دو هزار و ۶۳۰ نفر باقی ماند.

نوروزیان با اشاره به اینکه در بخش مراقبت‌های ویژه (آی سی یو) ۱۱ بیمار مبتلا به کرونا و بدحال بستری هستند، تصریح کرد: اکنون چهار هزار و ۱۳۱ بیمار مبتلا به کرونا نیز در قرنطینه خانگی هستند.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.