دستگیری ۲ متهم به قتل در هرمزگان افزایش پروازهای جزیره کیش احتمال وقوع گرد و غبار و کاهش کیفیت هوا در هرمزگان ثبت روز بدون فوتی کرونا در هرمزگان
رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب:

ظرفیت بخش کووید یک بیمارستان میناب پس از ۸ ماه تکمیل شد

رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب گفت: شاهد افزایش صددرصدی بیماران و اشغال تخت‌های بیمارستان هستیم.

بازخبر/دکتر یدالله رئیسی ماکیانی صبح امروز (۲۱ تیرماه) در تشریح این خبر، افزود: متاسفانه در ۱۰ روز گذشته شاهد افزایش صددرصدی بیماران و اشغال تخت‌های بیمارستان بودیم که این نشان از شروع پیک کرونا در میناب است.

وی افزود: از آنجایی‌که این ویروس منحوس و  فرصت طلب هنوز به کلی ریشه کن نشده از مردم درخواست کرد نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی، زدن ماسک و همچنین تکمیل واکسیناسیون در دُزهای یاد آور هرچه زودتر اقدام کنند.

رئیسی ماکیانی اظهار کرد: در صورت عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی احتمال محدودیت‌های کرونا در سطح شهرستان دور از انتظار نیست.

رئیسی در ادامه با اشاره به اینکه خوشبختانه قریب به ۶ ماه است که هیچ گونه فوتی ناشی از کرونا در شهرستان وجود نداشته و امیدواریم که این رویه همچنان با کمک مردم ادامه داشته باشد، عنوان کرد:  سال قبل شلوغ‌ترین و پرحجم‌ترین روزهای کرونایی با  روزانه بین ۳۰۰ تا ۴۰۰ بیماران سرپائی و بستری را پشت سر گذاشتیم و آنچه قابل تامل است این که  تکمیل واکسیناسیون اهمیت بسزایی در کاهش ابتلا به بیماری داشت.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.