دستگیری ۲ متهم به قتل در هرمزگان افزایش پروازهای جزیره کیش احتمال وقوع گرد و غبار و کاهش کیفیت هوا در هرمزگان ثبت روز بدون فوتی کرونا در هرمزگان

جشنواره تابستانی قشم از ۱۸ تا ۳۱ تیرماه برگزار می‌شود

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: جشنواره تابستانی قشم از ۱۸ تا ۳۱ تیرماه در نگین خلیج فارس برگزار می‌شود.

  بازخبر/ افشار فتح الهی صبح امروز (۷ تیرماه) افزود: معرفی ظرفیت‌های گردشگری جزیره، کاهش هزینه سفر و اقامت در قشم در فصل تابستان و معرفی قشم به عنوان منطقه‌ای با شرایط خرید مناسب و با تخفیف ویژه از اهداف جشنواره تابستان ۱۴۰۱ قشم است.

وی اظهار کرد: برگزاری جشنواره تابستانی پس از چند سال وقفه به دنبال زمینه سازی برای افزایش ورود گردشگران، رونق فعالیت بازارها، مجتمع‌های تجاری و فعالان اقتصادی و اماکن اقامتی و همچنین ارائه خدمات به علاقه‌مندان حوزه گردشگری هستیم.

این مقام مسئول ادامه داد: برنامه ریزی برای اجرای جشنواره تابستانی بگونه‌ای است که علاوه بر تابستان، در ماه‌های آینده و ایام برگزاری جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و همچنین سال‌های آینده نیز با استقبال گردشگران همراه باشد.

وی در پایان عنوان کرد: از مهمترین سایت‌های گردشگری جزیره قشم طولانی‌ترین غار نمکی جهان، دره ستاره‌ها، دره و تنگه چاهکوه، دره تندیس‌ها، موزه ژئوپارک، چاه‌های تلا و بادگیرهای بندر تاریخی لافت، جزایر ناز، سواحل زیبا، سایت تخم‌گذاری لاک پشت‌های پوزه عقابی، جنگل‌های دریایی حرا، خلیج دلفین‌های هنگام، غارهای خوربس و بام قشم است.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.