دستگیری ۲ متهم به قتل در هرمزگان افزایش پروازهای جزیره کیش احتمال وقوع گرد و غبار و کاهش کیفیت هوا در هرمزگان ثبت روز بدون فوتی کرونا در هرمزگان

گوی سبقت تعداد داوطلبین دختر از پسر در آزمون سراسری هرمزگان

نماینده تام الاختیار سازمان سنجش و آموزش در هرمزگان گفت: آزمون سراسری ۱۴۰۱ با رقابت ۲۷ هزار و ۷۳۱ داوطلب همزمان با سراسر کشور از ۸ تیر در هرمزگان برگزار می‌شود.

بازخبر/ مصطفی ظهیری نیا  با بیان اینکه ۶۵ درصد از داوطلبان دختر و ۳۵ درصد پسر هستند، افزود: امسال آزمون در ۱۵ حوزه برگزار می‌شود، گروه آزمایشی علوم انسانی با نه هزار و ۸۱۶ نفر بیشترین داوطلب و گروه آزمایشی هنر با دو هزار و ۷۳۱ نفر کمترین داوطلب را در هرمزگان دارد.

وی با با بیان اینکه علاوه بر یک دفترچه عمومی شامل ۱۰۰ سوال در اختیار داوطلبان در همه‌ی گروه‌های آزمایشی قرار می‌گیرد، اضافه کرد: داوطلبان باید در گروه‌های آزمایشی هنر و زبان خارجی، به یک دفترچه اختصاصی، در گروه‌های آزمایشی علوم انسانی و ریاضی وفنی به دو دفترچه و در گروه آزمایشی علوم تجربی به سوالات سه دفترچه اختصاصی پاسخ دهند.

نماینده تام الاختیار سازمان سنجش و آموزش در هرمزگان بیان کرد: آزمون سراسری ۱۴۰۱ از چهارشنبه ۸ تیر آغاز و شنبه ۱۱ تیر همزمان با سراسر کشور در هرمزگان برگزار می‌شود.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.