دستگیری ۲ متهم به قتل در هرمزگان افزایش پروازهای جزیره کیش احتمال وقوع گرد و غبار و کاهش کیفیت هوا در هرمزگان ثبت روز بدون فوتی کرونا در هرمزگان

دادستان کل کشور: تمام قد در حمایت از تولید داخلی به میدان آمده‌ایم

دادستان کل کشور گفت: قوه قضائیه تمام قد در حمایت از تولید داخلی به میدان آمده است تا بتواند از مشکلات تولیدکنندگان گره‌گشایی کند.

بازخبر/ حجت‌الاسلام محمدجعفر منتظری بعد از ظهر شنبه در بازدید از یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در گرمدره اظهار کرد: مقام معظم رهبری سال جاری را به «سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین» نام‌گذاری کردند، ایشان طی سال‌های اخیر شعار سال را با محوریت اقتصاد نام نهادند، چراکه اگر وضعیت اقتصادی کشور بهبود یابد کشور بیش از پیش در مسیر توسعه قرار می‌گیرد.

وی بیان کرد: اگر به شعار امسال توجه کنیم متوجه می‌شویم که ایشان مسئله حمایت از تولید داخل در زمینه دانش‌بنیان را مسئله اصلی عنوان کرده‌اند، بر این اساس مسئولان نیز باید تمام توجه خود را معطوف به این موضوع مهم کنند.

دادستان کل کشور تصریح کرد: قوه قضائیه همانند سال‌های قبل برای حمایت از تولید داخل پای کار آمده و نقش مهمی را در این زمینه ایفا کرده است.

وی خاطرنشان کرد: در دادستانی کل کشور از هیچ تلاشی برای حمایت از تولیدکنندگان و رفع موانع احتمال تولید فروگذار نیستیم و امیدواریم بتوانیم در این زمینه مانند قبل مؤثر عمل کنیم.

منتظری با بیان اینکه مخاطب اصلی شعار سال دستگاه اجرای کشور است، گفت: با این حال قوه قضائیه تمام قد در حمایت از تولید داخلی به میدان آمده است تا بتواند از مشکلات تولیدکنندگان گره‌گشایی کند.

 

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.