تجلیل از دست اندرکاران کشف اموال صندوق امانات بانک ملی فهرست «تسهیلات و تعهدات اشخاص مرتبط» ۱۹ بانک منتشر شد اختصاص ۱۵ درصد حقوق دولتی معادن به استان‌ها ۱۲۰ کانکس به کانون زلزله هرمزگان منتقل و نصب شد
مدیر تیم فوتسال صنایع هرمزگان:

قدرت جوانان هرمزگانی را به رخ فوتسال کشور کشیدیم

مدیر تیم فوتسال صنایع هرمزگان گفت: لذت بخش تر از این نمی شود که با کادر و نفرات بومی بتوان جواز حضور در لیگ برتر را کسب کرد.

بازخبر/ حمید رضایی  افزود: پس از پیروزی برابر ایرالکو اراک و صعود به لیگ برتر خستگی سه ساله از روی شانه هایم بیرون رفت.

وی با بیان اینکه سه سال پیش قول حضور در لیگ برتر به همراه تیم آیندگان را دادم و خوشحالم امروز با حمایت باشگاه صنایع هرمزگان این امر محقق شد، تصریح کرد: امیدوارم در فصل آینده با حمایت تمامی مسئولان استان هرمزگان راه هموار شود و بتوانیم حضوری قدرتمند در لیگ برتر داشته باشیم.

رضایی با اشاره به اینکه لذت بخش تر از این نمی شود که با کادر و نفرات بومی بتوان جواز حضور در لیگ برتر را کسب کرد، اضافه کرد: به مسئولان استان هرمزگان نشان دادیم اگر به جوانان هرمزگانی اعتماد شود هرکاری ممکن است و مشاهده کردیم که با همدلی و همراهی توانستیم جواز حضور در لیگ برتر را کسب کنیم.

وی ادامه داد: در لیگ برتر با تزریق دو تا سه بازیکن و حفظ همین نفرات قطعا مدعی جدی برای سایر حریفان خواهیم بود و نشان خواهیم داد صنایع هرمزگان یکی از قدرت های جدید لیگ برتر فوتسال خواهد بود.

مدیر تیم فوتسال صنایع هرمزگان با اشاره به اینکه آینده را باید مسئولان پیش بینی کنند، خاطرنشان کرد: مأموریتم با صعود به لیگ برتر به پایان رسید و باید دید روال ادامه کار در آینده چگونه خواهد بود و با چه برنامه ای قرار است در لیگ برتر حاضر شویم.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.