فهرست «تسهیلات و تعهدات اشخاص مرتبط» ۱۹ بانک منتشر شد اختصاص ۱۵ درصد حقوق دولتی معادن به استان‌ها ۱۲۰ کانکس به کانون زلزله هرمزگان منتقل و نصب شد تاکنون هیچ مورد مثبتی از وبا در هرمزگان گزارش نشده است
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان:

از میزان گرد و غبار در مناطق شرقی هرمزگان کاسته می‌شود

کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: با تضعیف بادهای ۱۲۰ روزه در جنوب شرق کشور، امروز از میزان گرد و غبار در مناطق شرقی استان کاسته شده است.

بازخبر/ مجتبی حمزه نژاد ، افزود: آسمان استان صاف و هوا در جزایر خلیج فارس همراه با مه صبحگاهی و در غالب نقاط در طول روز با غبار محلی پیش بینی می‌شود.

وی با بیان اینکه دریا در ساعات بعدازظهر با وزش باد سطحی جنوب غربی کمی مواج است، تصریح کرد: از بعدازظهر سه شنبه ۲۷ اردیبهشت تا پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت در ساعات بعدازظهر و شب در مناطق غربی جزیره لاوان وزش باد نسبتا شدید شمال غربی سبب مواج شدن خلیج فارس می‌شود.

وی با اشاره به اینکه ضمن خودداری از تردد شناورهای سبک در ساعات بعدازظهر در این نواحی، توصیه می‌شود تمهیدات لازم جهت تردد کشتی‌های تجاری به سمت بوشهر و خوزستان صورت پذیرد، خاطرنشان کرد: از لحاظ دمایی، از فردا تا پایان هفته جاری در مناطق غربی استان افزایش نسبی دما مورد انتظار است.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.