تجلیل از دست اندرکاران کشف اموال صندوق امانات بانک ملی فهرست «تسهیلات و تعهدات اشخاص مرتبط» ۱۹ بانک منتشر شد اختصاص ۱۵ درصد حقوق دولتی معادن به استان‌ها ۱۲۰ کانکس به کانون زلزله هرمزگان منتقل و نصب شد
رشیدی کوچی:

واردات خودرو می‌تواند در افزایش کیفیت خودروها موثر باشد اگر…

یک عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها گفت: اگر واردات خودرو با نگاه رضایت مردم و ایجاد رقابت سالم بین خودروسازان بدون ایجاد انحصاری جدید صورت گیرد قطعا در کیفی سازی خودروها موثر خواهد بود.

بازخبر/ جلال رشیدی کوچی ، درباره تاثیر واردات خودرو بر صنعت خودروسازی کشور، بیان کرد: از نظر بنده اگر در تدوین آیین نامه مجوز واردات خودرو دقت نظر لازم به عمل بیاید و در آئین نامه مجددا انحصار جدیدی برای خودروسازان به وجود نیاید، می توان امیدوار بود با واردات هدفمند و منطبق بر نیازهای امروز جامعه، رقابتی بین خودروسازان شکل بگیرد.

وی در ادامه اظهار کرد: همه این ها منوط به این است که در واردات نیز انحصاری به وجود نیاید. ما باید نظارت دقیقی بر این موضوع داشته باشیم و اجازه ندهیم که انحصار واردات خودرو نیز صرفا در دست خودروسازان باشد.

نماینده مردم مرودشت در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: ما تلاش خود را انجام خواهیم داد. اگر واردات درست و دقیق صورت بگیرد و نگاه به واردات افزایش رضایت مندی مردم باشد و رقابت سالمی نیز در بین خودروسازان ایجاد کند، قطعا می تواند در کیفی سازی خودروهای داخلی نیز موثر واقع شود. اما اگر بخواهیم به اسم واردات یک انحصار جدیدی برای مافیای خودرو ایجاد کنیم، قطعا واردات نیز به شکست خواهد رسید.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.