دستگیری ۲ متهم به قتل در هرمزگان افزایش پروازهای جزیره کیش احتمال وقوع گرد و غبار و کاهش کیفیت هوا در هرمزگان ثبت روز بدون فوتی کرونا در هرمزگان

خودرو پژو ۴۰۵ حامل موادمخدر جاساز در میناب، طعمه حریق شد

فرمانده انتظامی شهرستان میناب از آتش گرفتن یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ که حامل مواد مخدر جاساز بود، خبر داد.

بازخبر/ سرهنگ عباس قاسمی صبح امروز (۲۰ اردیبهشت ماه) در تشریح جزئیات این خبر گفت: ماموران انتظامی پاسگاه ایست بازرسی” شهید چغازردی” میناب حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ مشکوک و دستور ایست صادر کردند.

وی افزود: ماموران پس از متوقف کردن خودرو و انتقال آن به مقر انتظامی و در بازرسی دقیق از آن متوجه مواد مخدر جاساز  در باک آن شدند.

سرهنگ قاسمی بیان کرد: در حین بازرسی و در جهت کشف مواد از داخل باک، ناگهان براثر جرقه ایی که از پمپ بنزین خودرو پژو۴۰۵ ایجاد شد خودرو دچار حریق شده و در این هنگام یک دستگاه خودرو شخصی دیگری که در پارکینگ کنار خودروی حامل مواد مخدر بود دچار حریق شد که با تلاش مأموران آن خودرو سریعا خاموش شد.

وی اظهار کرد: با توجه به دستکاری سیستم برق خودرو که قاچاقچیان به جهت جاساز مواد در سیستم پمپ بنزین خودرو انجام داده بودند، باعث ایجاد جرقه و نشتی بنزین و در نهایت خودرو دچار حریق شده است که تلاش ماموران جهت خاموش کردن آن تا زمان حضور عوامل آتش نشانی بی‌حاصل ماند.

فرمانده انتظامی شهرستان میناب با اشاره به موج سواری برخی شبکه ها و کانال های معاند جهت انتشار خبر کذب و تحت شعاع قرار دادن این خبر با اخبار کذب دیگر، اضافه کرد: پلیس در راستای مبارزه  بی امان سوداگران مرگ و مواد مخدر هرگز  دست از تلاش برنمی دارد و عرصه را برقاچاقچیان تنگ می کند.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ، ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.