یک عامل عجیب که خطر ابتلا به آلزایمر را افزایش می‌دهد ۵ عادت غذایی مؤثر برای مبارزه با التهاب ثبت رکورد طولانی‌ترین مدت زندگی با قلب پیوندی در گینس چرا باید روزانه فیبر کافی دریافت کنیم؟
حاشیه آخرین جلسه شورا؛

درگیری لفظی رئیس جمهور با عضو حقوقی شورای عالی فضای مجازی

در پی تعویق مکرر در برگزاری جلسات شورای عالی فضای مجازی کشور و نارضایتی اعضای حقیقی و حقوقی شورا از روند موجود، آخرین جلسه شورای عالی (شنبه شب) به ریاست حسن روحانی با حاشیه هایی همراه بود.

بازخبر / در جلسه اخیر شورای عالی فضای مجازی یکی از اعضای حقوقی شورا طبق آئین نامه داخلی و براساس نامه ای که توسط عده ای از اعضا امضا و تحویل شده بود، از رئیس جمهور درخواست مطرح شدن موضوع نامه مبنی بر تشکیل منظم جلسات را داشت که به دلیل اختصاص زمان به موضوع شبکه ملی اطلاعات، اجازه مطرح شدن این موضوع و اعلام وصول آن داده نشد.

شنیده ها حاکی از آن است که زمانی که رئیس جمهور با تکرار درخواست این عضو حقوقی شورا مبنی برقانونی بودن و براساس آئین نامه بودن درخواست خود مواجه می شود، با عصبانیت تاکید می کند که «آیین نامه داخلی شورا را تغییر می دهیم!»

این عضو حقوقی شورا همچنین خطاب به روحانی (رئیس شورای عالی فضای مجازی) به کنایه وی در زمان انتخابات ریاست جمهوری که گفته بود: « من سرهنگ نیستم »، اشاره کرد که این موضوع باعث عصبانیت رئیس جمهور و بروز پاره ای درگیری های لفظی شد.

یکی از اعضای شورای عالی فضای مجازی حاکی از آن است که موضوع عدم برگزاری مرتب جلسات شورای عالی فضای مجازی بارها از سوی اعضا با تذکر همراه بوده و پیش از این نیز قول داده شده بود که برپایی این جلسات به صورت مرتب انجام شود.

وی با تایید درگیری لفظی میان یکی از اعضای شورا و رئیس جمهور که عصبانیت رئیس جمهور را به همراه داشت، ادامه داد: « مسئله اینقدر ساده نبود و برخورد از سوی رئیس جمهور تند بود.»

این عضو شورای عالی فضای مجازی گفت: «قرار بود طرحی در این جلسه ارائه شود که بر مبنای آن طبق آیین نامه داخلی شورا، برگزاری جلسات شورای عالی هر دو هفته یکبار به صورت مرتب انجام شود. این موضوع در تاکیدات مقام معظم رهبری نیز آمده است.»

وی درباره جزئیات بیشتری از درگیری لفظی رئیس جمهور با یکی از اعضای شورا گفت: «یکی از اعضای شورا از رئیس جمهور خواست تا اجازه اعلام وصول این طرح را بدهد که رئیس جمهور به دلیل اولویت دادن به موضوع شبکه ملی اطلاعات، اجازه طرح آن را نداد.»

پسندیدم(1)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *