چرا ویزای استارتاپ کانادا؟ چرا وزارت بهداشت بر سبوس‌دار کردن «نان» تاکید دارد؟ یک عامل عجیب که خطر ابتلا به آلزایمر را افزایش می‌دهد ۵ عادت غذایی مؤثر برای مبارزه با التهاب

به این پول های کثیف از پرسپولیس احتیاجی ندارم

مربى دروازه بانان پرسپولیس نسبت به شایعاتى مبنى بر دخالتش در جذب بوژیدار رادوشوویچ واکنش نشان داد.

بازخبر ،پرسپولیس در این فصل توانسته با حضور علیرضا بیرانوند عملکرد فوق العاده اى درون دروازه داشته باشد و مربى دروازه بانان کروات این تیم معتقد است این دروازه بان با ادامه این روند گلر شماره یک ایران در جام جهانى روسیه خواهد بود. ایگور پانادیچ در گفتگو با خبرنگار ورزش سه درباره شرایط دروازه بانى این تیم و همچنین حاشیه هایى که حضور بوژیدار رادوشوویچ ایجاد کرده پاسخ داد که در ادامه مى خوانید:

۳ دروازه‌بان عالی و خوب داریم

۳ دروازه‌بان داریم که در حال حاضر آقای بیرانوند به دلیل حضور در جمع تیم‌ملی غایب هستند، بوژیدار رادوشوویچ و درویش‌وند هم دارند عالی کار می‌کنند و آمادگی این را دارند که هر زمان نیاز باشد در درون دروازه قرار بگیرند. اگرچه درویش‌وند جوان است اما او هم آماده است چون روز به روز بهتر و بهتر نشان می‌دهد.

بیرانوند دروازه‌بان اول پرسپولیس است

دو دروازه‌بان دیگرمان خوب هستند اما شماره یک‌مان بیرانوند است. الان دروازه‌بان دوم هم داریم که زمانی که به جمع ما اضافه شد، آماده بود و نیازی به اینکه ما آماده‌اش بکنیم نیست و الان داریم تکمیلش می‌کنیم و قدرت بدنی‌اش را بالا می‌بریم.

به بیرانوند برای پیشرفت در تیم‌ملی کمک می‌کنیم

طبیعی است که تمام تلاشمان را می‌کنیم تا بیرانوند در تیم‌ملی بهترین باشد و هیچ ایرادی ندارد و خیلی عالی کار می‌کند و خیلی هم طبیعی است که دروازه‌بان اول تیم‌ملی باشد چون در ایران بهتری است. علیرضا بیرانوند یک اطمینان خاص را به تیم پرسپولیس  آورده است با رفتارش در تمرین، حضورش در بازی‌ها و با اعتماد به نفس و اطمینانی که دارد و البته طبیعی است در کنار خط دفاع و کل تیم که یک گل خورده باشد.

بیرانوند استحقاق اول بودن در تیم‌ملی را دارد

اینکه شما می‌گویید بیرانوند می‌توانست واکنش‌های بهتری در بازی‌ها داشته باشد، این‌ها جزییات است و درباره این‌ها نمی‌شود صحبت کرد و او مقصر آنچه که شما می‌گویید نیست می‌توان درباره‌اش حرف کرد و برطرفشان کرد اما در کل او دروازه‌بان خوبی است و استحقاق اول بودن در تیم‌ملی را دارد. سال گذشته در تیم خودش عملکرد خیلی خوب داشته است.

دروازه‌بان تراکتور کار سختی مقابل ما دارد

ما قطعا در مقابل تراکتور بازی خودمان را خواهیم کرد، حالا چه آنها حمله کنند و چه نکنند ولی بعید می‌دانم آنها موقعیت‌های خطرناکی روی دروازه ما ایجاد کنند. اطمینان دارم که در آن بازی دفاع تعیین‌کننده نخواهد بود بلکه آن چیزی که شما گفتید تاثیرگذار است اینکه گلر لیدر باشد و درون دروازه مطمئن باشد. فکر می‌کنم دروازه‌بان آنها بیشتر از بیرانوند کار خواهد داشت.

انتخاب بوژیدار رادوشوویچ کار سختی نبود

من در یک پاکت ۷ دی وی دی و ۷ اسم به دستم رسید. اینکه می‌گویند من چون یک گلر کروات آوردم دلال هستم و از این صحبت‌ها اصلا درست نیست. تصمیم گرفتم بوژیدار رادوشوویچ را انتخاب کنم چون دروازه‌بان خوبی است و در تیم‌های بزرگ بازی کرده و در مجارستان تیم بزرگ مثل دبریتسه بازی کرده و فکر می‌کنم کار سختی نبود که بین آن ۷ نفر او را انتخاب کنم. شاید از روی حسادت یا هر چیز دیگر یا اینکه دوست داشتند گلر خودشان را بیاورند، من به این پول‌های کثیف نیازی نداریم.

پسندیدم(1)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *