فرمانده «یگان‌های ویژه»: کسی ثابت کند، فردی با خطای یگان ویژه «کشته» شده،«جایزه» می‌گیرد / مردم باید به محض حضور یگان‌های ویژه، صحنه را «ترک» کنند ظاهر فریبنده یک قاتل بالفطره / عکس سردار آزمون از دخترانش می‌گوید پیش بینی آینده طرح فروش اموال دولت: این اموال را بانکها و دیگر پولدارهای دولتی خواهند خرید

خردادماه آغاز فعالیت مجموعه تولید موبایل و تبلت در هرمزگان

استاندار هرمزگان با اشاره به کلنگ‌زنی احداث مجموعه تولید موبایل و تبلت در بندرعباس گفت: این امر قدم مناسبی است و به صنایع موجود در استان تنوع بخشی خواهد کرد و با این گام امیدواریم هرمزگان به یکی از قطب‌های صنایع الکترونیک کشور نیز تبدیل شود.

بازخبرمهدی دوستی صبح امروز (۲۰ بهمن ماه) درجمع خبرنگاران اظهار کرد: در ادامه افتتاح پروژه‌ها و کلنگ‌زنی در ایام مبارک دهه فجر، چهار افتتاح پروژه و سه کلنگ زنی داشتیم.

وی افزود: در ابتدای صبح با حضور ویدئو کنفرانسی معاون اول محترم رئیس جمهور افتتاح ۷۵ طرح آموزشی شامل ۳۰۷ کلاس درس افتتاح شد.

استاندار هرمزگان گفت: پس از این برنامه ۴ طرح مهم صنعت برق استان به بهره برداری رسید، بهره‌برداری از یک واحد بسته بندی آب معدنی و بهره‌برداری از هنرستان شهید فخری زاده دیگر برنامه‌های امروز بود البته برای این هنرستان قرار است یک سری تجهیزات نیز به زودی اضافه شود.

وی ادامه داد: همچنین امروز ما سه طرح برای کلنگ زنی داشتیم یکی از این طرح‌ها آغاز عملیات اجرایی کارخانه تولید کنستانتره آهن بود و دیگر طرح نیز مطالبه‌ای بود که مدت زمان زیادی مردم از ما داشتند و امروز توفیق بود این طرح مهم و الحاق ۶۰ هکتار زمین و اختصاص آن به نهضت ملی مسکن فین را کلنگ زنی کنیم.

مهندس دوستی گفت: امروز همچنین ما کلنگ‌زنی یک مجموعه‌ای را داشتیم که قرار است از ابتدای سال آینده و احتمالا از خردادماه کار تولید موبایل و تبلت را در این استان آغاز کند.

وی ادامه داد: این امر قدم مناسبی است و به صنایع موجود در استان تنوع بخشی خواهد کرد و با این گام امیدواریم هرمزگان به یکی از قطب‌های صنایع الکترونیک کشور نیز تبدیل شود.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.