دستگیری ۲ متهم به قتل در هرمزگان افزایش پروازهای جزیره کیش احتمال وقوع گرد و غبار و کاهش کیفیت هوا در هرمزگان ثبت روز بدون فوتی کرونا در هرمزگان

شناسنامه اهالی چراغ آباد هشت‌بندی صادر و تحویل شد

اهالی روستای چراغ آباد توکهور و هشت‌بندی شهرستان میناب دارای شناسنامه شدند.

بازخبر /  با حضور رئیس کل دادگستری هرمزگان، نماینده مدیر کل ثبت احوال هرمزگان و جمعی از مسئولین شهرستان میناب شناسنامه اهالی چراغ آباد هشت‌بندی از توابع شهرستان میناب صادر و به آنها تحویل داده شد.

سرپرست اداره کل ثبت احوال استان هرمزگان در این زمینه به ایسنا، گفت: در راستای انجام وظایف ذاتی ثبت احوال  و حقوق شهروندی، تعداد ۳۸ جلد شناسنامه افراد فاقد شناسنامه در روستای چراغ آباد توکهور و هشت‌بندی صادر و به آنها تحویل داده شد.

راشد رشیدی اظهار کرد: این افراد مدت‌ها بود که بدون شناسنامه بودند که این امر برای آنها مشکلاتی ایجاد کرده بود به همین دلیل با اقداماتی که توسط دستگاه های مختلف و پیگیری های ویژه‌ای که توسط اداره کل ثبت احوال استان هرمزگان انجام گرفت شناسنامه این افراد صادر و به آنها تقدیم شد.

وی عنوان کرد: از جمله مشکلاتی که این افراد به دلیل نداشتن شناسنامه با آن مواجه بودند عدم دسترسی به خدمات آموزشی، درمانی، رفاهی و … اشاره کرد که با صدور شناسنامه برای آنها می‌توانند از این خدمات بهره‌مند شوند.

رشیدی خاطرنشان کرد: صدور شناسنامه افراد به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت و روند صدور آن نیز با سرعت انجام شد و خوشبختانه این کار با موفقیت به سرانجام رسید و افراد فاقد شناسنامه در این روستا دارای شناسنامه و سند هویتی شدند.

وی در پایان  از مجتبی قهرمانی رئیس کل دادگستری هرمزگان و مجید سلحشور فرماندار ویژه شهرستان میناب و سایر دستگاه‌های مربوطه که همکاری بسیار زیادی در راستای به ثمر رسیدن این امر مهم و صدور شناسنامه برای هم استانی های عزیز داشته اند، قدردانی کرد.

پسندیدم(1)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.