هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
عملیات ترمیم شکستگی خط لوله انتقال گاز بستر رودخانه گچین در حال اتمام راه دیگری جز دانش بنیان کردن صنایع نداریم مثبت شدن کرونای دو عضو تیم ملی قایقرانی در اردوی بندرخمیر هوای سرد در هرمزگان همچنان ماندگار خواهد بود

پنالتی که داغ دل استقلالی ها را تازه کرد

گادوین منشا موفق شد از روی نقطه پنالتی دروازه تیم سابقش را باز کند.

 بازخبر/    استقلال در حالی موفق شد در هفته چهاردهم لیگ برتر ۳ بر ۲ مس رفستجان را شکست دهد که گادوین منشا بازیکن سابق استقلال موفق شد گل اول تیمش را از روی نقطه پنالتی وارد دروازه استقلال کند. منشا که آقای گل فعلی لیگ برتر است ، اکثر گل هایش را از روی نقطه پنالتی به ثمر رسانده و در بازی مقابل استقلال هم این کار را تکرار کرد.پنالتی منشا به نوعی داغ دل استقلالی ها را هم تازه کرد.

در دربی معروف لیگ هفدهم  و پیش از پنالتی چیپ فرشید اسماعیلی که هنوز هم سوژه کری خوانی هواداران تیم رقیب است، گادوین منشا اصرار داشت ضربه پنالتی را او بزند. اما از آنجایی که منشا نیم فصل قبل بازیکن پرسپولیس بود و علیرضا بیرانوند با مدل پنالتی زدن او آشنایی داشت، مهدی رحمتی، کاپیتان وقت استقلال از دروازه بیرون آمد و اجازه نداد گادوین منشا پشت ضربه پنالتی بایستد. گادوین منشا آن فصل تا پایان بازی ها با حسرت از آن ضربه پنالتی یاد می کرد و مدعی بود اگر اجازه می دادند او در دربی پنالتی بزند، مقابل پرسپولیس موفق به گلزنی می شد و استقلال آن بازی را می برد.

حالا منشا با پیراهن مس رفسنجان مقابل استقلال پشت ضربه پنالتی ایستاد و موفق به گلزنی شد. البته پنالتی اش را چندان هم خوب نزد و اگر سیدحسین حسنی یک گام به جلو بر نمی داشت و روی خط دروازه به سمت راست خودش شیرجه می رفت، شانس زیادی برای مهار این پنالتی داشت.

پسندیدم(1)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ، ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.