دستگیری ۲ متهم به قتل در هرمزگان افزایش پروازهای جزیره کیش احتمال وقوع گرد و غبار و کاهش کیفیت هوا در هرمزگان ثبت روز بدون فوتی کرونا در هرمزگان

ارسال مواد غذایی و راه اندازی آشپزخانه پخت غذای گرم در مناطق سیل زده هرمزگان

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) خمینی در استان هرمزگان از ارسال مواد غذایی ۷۲ ساعته و راه اندازی آشپزخانه جهت پخت غذای گرم در مناطق تحت تأثیر بارندگی اخیر خبرداد.

بازخبرمنوچهر دانشمند صبح امروز (۱۴ دی ماه) در جمع خبرنگاران، عنوان کرد: علی‌رغم ارسال موادغذایی ۷۲ ساعته باهمکاری گروه‌های جهادی همکارستاد نسبت به راه اندازی آشپزخانه امدادی سیار در شهرستان های رودان و بستک جهت خدمت رسانی به مردم سیل زده دایر می شود و همچنین در شهرستان‌های دیگر هم در دست راه اندازی است.

وی اظهار کرد: در جریان بارش های شدید باران در استان هرمزگان کمک های امدادی و جیره ۷۲ ساعته شامل برنج، ماکارونی، رب گوجه، عدس، سویا، کنسرو تن ماهی و لوبیا، پتو و … جهت امداد رسانی به مردم سیل زده در مناطق مختلف استان ارسال شد.

دانشمند عنوان کرد: آشپزخانه امدادی سیار بنیاد احسان نیز برای طبخ غذای گرم در روستاهای شهرستان رودان و بستک از امروز آماده خدمت رسانی به مردم خواهد بود.

به گزارش ایسنا، در ادامه بارش های اخیر در هرمزگان نقاط مختلف و جزایر استان تحت تأثیر آبگرفتگی قرار گرفته و برخی منازل نیز تخریب و یا دچار آسیب جدی شده اند.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.