هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
عملیات ترمیم شکستگی خط لوله انتقال گاز بستر رودخانه گچین در حال اتمام راه دیگری جز دانش بنیان کردن صنایع نداریم مثبت شدن کرونای دو عضو تیم ملی قایقرانی در اردوی بندرخمیر هوای سرد در هرمزگان همچنان ماندگار خواهد بود
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:

تزریق دُز سوم واکسن کرونا برای مقابله با اومیکرون ضروری است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: استقبال از تزریق دُز سوم واکسن کرونا برای ایجاد ایمنی و محافظت در برابر سویه اومیکرون ضروری است.

بازخبر/  علی رئوفی صبح امروز (۱۳ دی ماه) در جلسه ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در هرمزگان، با اشاره به شیوع سویه جدید ویروس کرونا، عنوان کرد: استفاده از ماسک نقش بسزایی در جلوگیری از گسترش و سرایت این ویروس دارد.

وی در همین خصوص، افزود: رعایت شیوه نامه های بهداشتی، عدم شرکت در تجمعات عمومی و خانوادگی و عدم عادی انگاری برای پیشگیری از درگیر شدن استان با حجم بالای مبتلایان و بستری های ناشی از کرونا در سویه جدید این ویروس، بسیار حائز اهمیت است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، با تاکید بر اجرای مصوبات ستادهای ملی و استانی مدیریت بیماری کرونا، خاطرنشان کرد: تمامی مصوبات ستادهای ملی و استانی جهت مقابله با کرونا لازم الاجرا هستند و دستگاه های اجرایی به صورت ویژه عملیاتی شدن مصوبات را دنبال کنند.

رئوفی با تقدیر از تلاش های کادر درمان، تصریح کرد: کادر درمان کشور در دو سال اخیر تلاش های بسیاری برای کاهش آلام مردم در دوران کرونا انجام داده اند که قابل تقدیر است و همه موظف به کمک به دانشگاه علوم پزشکی استان برای اجرای ماموریت مهم این مجموعه در امر پیشگیری از بیماری و حفظ سلامت جامعه هستیم.

رئوفی در خصوص آخرین وضعیت رنگ بندی شهرستان های استان، گفت: همه شهرستان های هرمزگان بجز شهرستان بستک در وضعیت آبی کرونا به دلیل همراهی بسیار مناسب مردم هرمزگان در رعایت شیوه نامه های بهداشتی و استقبال از واکسیناسیون عمومی، بسر می برند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، با اشاره به اهمیت تزریق دُز سوم واکسن، خاطر نشان کرد: تزریق دُز سوم واکسن کرونا برای ایجاد ایمنی و محافظت در برابر سویه اومیکرون کرونا از اهمیت بسزایی برخوردار است.

رئوفی تصریح کرد: مرگ های ناشی از کرونا در هرمزگان با کاهش چشمگیری همراه است اما از نظر ابتلا به کرونا، هرمزگان با افزایش جزئی مبتلایان روبرو است که رعایت شیوه نامه های بهداشتی و استقبال از دوز سوم واکسن برای جلوگیری از افزایش مبتلایان و مصونیت در برابر سویه اومیکرون ضروری است.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.