اهرم معاملاتی چه ویژگی هایی دارد؟ چرا ویزای استارتاپ کانادا؟ چرا وزارت بهداشت بر سبوس‌دار کردن «نان» تاکید دارد؟ یک عامل عجیب که خطر ابتلا به آلزایمر را افزایش می‌دهد
مدرس داوری فدراسیون فوتبال:

هرمزگان دارای ظرفیت بالایی در زمینه‌ داوری فوتبال است

مدرس داوری فدراسیون فوتبال کشورمان گفت: هرمزگان دارای ظرفیت بسیار بالایی در زمینه‌های داوری و مربیگری فوتبال است و باید در این زمینه برنامه‌ریزی لازم صورت گیرد.

بازخبر،محسن ترکی امروز در حاشیه کلاس توجیهی و بازآموزی داوران جزیره قشم در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قشم اظهار کرد: کمیته داوران هیأت فوتبال هرمزگان از نیروهای جوان و نخبه‌ای برخوردار است که در آینده‌ای نه‌چندان دور در لیگ‌های معتبر فوتبال کشور سوت خواهند زد.

وی افزود: هرمزگان دارای ظرفیت بسیار بالایی در زمینه‌های داوری و مربیگری فوتبال است و باید در این زمینه برنامه‌ریزی لازم صورت گیرد.

مدرس داوری فدراسیون فوتبال کشورمان گفت: داوران هرمزگانی به‌ ویژه جزیره قشم باید در بحث آمادگی جسمانی تلاش مضاعفی داشته باشند تا نمود بیشتری را در داوری کشور داشته باشند، چراکه بدن‌سازی و آمادگی جسمانی حرف اول را داوری فوتبال می‌زند و بایستی همانند یک بازیکن از آمادگی مناسب برخوردار باشند.

ترکی ادامه داد: داوران باید از نظر تحصیل هم در جایگاه عالیه قرار داشته باشند تا پیشرفت و رشد بیشتری در عملکرد خود نشان دهند.

وی عنوان کرد: آموزش یکی از ارکان مهم رشد و توسعه و ارتقا در تمامی عرصه‌های فعالیت جهان کنونی است و داور فوتبال باید به‌طور مداوم در معرض آموزش باشد تا از اشتباهات او در هنگام داوری کاسته شود.

عضو کمیته داوران فدراسیون فوتبال تصریح کرد: فوتبال به‌عنوان پدیده‌ای مهم و فراتر از یک رشته ورزشی معمول است و در سال‌های اخیر دنیا را به شدت تحت تأثیر خود قرار داده است و به ورزشی تأثیرگذار در حوزه‌های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی مطرح شده است.

ترکی خاطرنشان ساخت: هفته آینده برای قضاوت در مسابقات مقدماتی جام جهانی بین تیم‌های تایلند و ژاپن عازم کشور تایلند هستم و محمدرضا ابوالفضلی، سعید علی‌نژاد و پیام حیدری سه تن از داورانی هستند که در این رقابت‌ها با بنده همکاری خواهند داشت.

به گزارش فارس، کلاس توجیهی و بازآموزی داوری فوتبال به مدرسی محسن ترکی داور بین‌المللی فوتبال کشورمان با حضور ۳۰ نفر از داوران و کمک داوران استان هرمزگان به مدت یک روز در مرکز رشد سازمان منطقه آزاد قشم برگزار شد.

 

پسندیدم(1)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ، ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *