هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
هرمزگان نگران تر از قبل/هر آنچه از “پشه آئدس” باید بدانید مرادی: باید سالیانه یک میلیون اشتغال زایی داشته باشیم بچه دار شدن ۲۰۰ زوج نابارور در مرکز درمان ناباروری هرمزگان اعطای ۲۲ دستگاه کانکس به مدارس مناطق زلزله زده هرمزگان

پیگیری رئیس کمیسیون عمران مجلس از آخرین وضعیت مناطق زلزله‌زده استان هرمزگان

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از حضور نماینده تام الاختیار کمیسیون در سطح استان هرمزگان به منظور بررسی دقیق وضعیت مناطق زلزله زده و ارائه گزارش آن به کمیسیون خبر داد.

 بازخبر محمدرضا رضایی کوچی در جمع خبرنگاران درباره پیگیری های کمیسیون عمران از وضعیت مناطق زلزله زده استان هرمزگان، بیان کرد: بررسی میدانی مناطق آسیب پذیر از جمله مناطق روستایی و بافت های فرسوده در حال انجام است و گزارشی جامع در این خصوص تهیه و ارائه خواهد شد.

وی در ادامه اظهار کرد: بنده در گفت وگوی تلفنی با رئیس مدیریت بحران کشور خواستار بررسی فوری آخرین وضعیت مناطق زلزله زده شده و در تماسی دیگر با معاونت عمرانی استان هرمزگان آخرین وضعیت مناطق زلزله زده را جویا شدم.

رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در ادامه تصریح کرد: منصور آرامی نماینده بندرعباس که از اعضای کمیسیون عمران نیز هستند به عنوان نماینده تام الاختیار از سوی کمیسیون در استان هرمزگان مستقر شدند. مقرر شده وی آخرین وضعیت مناطق زلزله زده را بررسی و نتیجه آن را به کمیسیون گزارش دهد.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.