هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
هرمزگان نگران تر از قبل/هر آنچه از “پشه آئدس” باید بدانید مرادی: باید سالیانه یک میلیون اشتغال زایی داشته باشیم بچه دار شدن ۲۰۰ زوج نابارور در مرکز درمان ناباروری هرمزگان اعطای ۲۲ دستگاه کانکس به مدارس مناطق زلزله زده هرمزگان

تولید ۸۰۰ هزار متر مکعب آب مقطر در نیروگاه بندرعباس

مدیرعامل نیروگاه بندرعباس از تولید ۸۰۰ هزار متر مکعب آب مقطر در نیروگاه بندرعباس در شش ماهه اول سال ۱۴۰۰ خبر داد.

بازخبرحسین سلیمی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به نقش حمایتی نیروگاه بندرعباس در کمک به نهادهای مختلف عنوان کرد: با توجه به رسالت اجتماعی شرکت و در راستای کمک به واحدهای تولیدی، خدماتی پزشکی و بهداشتی، نیروگاه بندرعباس اقدام به تولید آب مقطر کرد.

مدیرعامل نیروگاه بندرعباس بیان کرد: پرسنل زحمتکش نیروگاه بندرعباس همیشه در کنار رسالت ویژه خود که تولید برق پایدار در کشور بوده در برهه های حساس، حامی و پشتیبان مردم شریف استان هرمزگان و کشور بوده است.

سلیمی افزود: این نیروگاه به طور متوسط روزانه ۴۳۲۰ متر مکعب تولید می کند که تاکنون در تامین آب مقطر شرکت توزیع برق استان، نیروگاه ایسین، نیروگاه هنگام، آزمایشگاههای سطح شهر بندرعباس، اداره کل دامپزشکی، سازمانهای انتقال خون و غذا و دارو و دانشگاه پیام نور نقش به سزایی را داشته است.

به گزارش ایسنا، نیروگاه بندرعباس با ظرفیت اسمی ۱۳۲۰ مگاوات بزرگترین نیروگاه جنوب شرق کشور است که نقش مهمی در تامین برق کشور و صنایع بزرگ استان هرمزگان دارد.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.