هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
تشخیص نوع جدیدی از سویه دلتای کرونا در روسیه علت نیمکت‌نشینی سردار آزمون مقابل یوونتوس ورود مجلس به موضوع تاثیرات تزریق واکسن کرونا تمامی مدارس تا پایان آبان ماه بصورت حضوری بازگشایی می‌شوند
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان خبرداد

موارد مثبت، بستری و فوتی کرونا در هرمزگان رو به کاهش

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان گفت: در دو هفته اخیر شاخص‌های غربالگری، موارد شناسایی، موارد مثبت، بستری و فوتی به ترتیب ۱۱.۵، ۱۴، ۷ و ۳۰ درصد در استان رو به کاهش است.

بازخبر/  دکتر فاطمه نوروزیان صبح امروز (۱۸ مهرماه) در جمع خبرنگاران، افزود: در ۲۴ ساعت گذشته با جانباختن دونفر دیگر از بیماران کرونایی در هرمزگان، شمار کل جانباختگان این بیماری در استان به دوهزار و ۳۹۹ نفر رسید.

وی با بیان اینکه با بستری شدن ۲۵ نفر دیگر، شمار کل بستری‌های کرونا در استان به ۲۰۴ نفر رسید، اظهار کرد: اکنون ۴۷ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه (آی. سی. یو) بستری هستند و حال ۱۲ نفر از آن‌ها وخیم است.

نوروزیان با اشاره به اینکه در دو هفته اخیر شاخص‌های غربالگری، موارد شناسایی، موارد مثبت، بستری و فوتی به ترتیب ۱۱.۵، ۱۴، ۷ و ۳۰ درصد در استان رو به کاهش است، تصریح کرد: در اکثر شهرستان‌های هرمزگان موارد شناسایی مثبت و موراد بستری روبه کاهش است اما در شهرستان‌های پارسیان، رودان و حاجی آباد در هفته گذشته نسبت به دو هفته قبل کمی رو به افزایش است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در پایان عنوان کرد: با برداشتن برخی محدودیت‌ها و جدی گرفتن شیوه نامه‌های بهداشتی از بروز بیماری و پیک جدید پیشگیری کنیم.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.