هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
تشخیص نوع جدیدی از سویه دلتای کرونا در روسیه علت نیمکت‌نشینی سردار آزمون مقابل یوونتوس ورود مجلس به موضوع تاثیرات تزریق واکسن کرونا تمامی مدارس تا پایان آبان ماه بصورت حضوری بازگشایی می‌شوند

نزدیک بود شجاع خلیل‌زاده سکته کند

سرپرست تیم ملی فوتبال ایران گفت: وقتی شجاع خلیل‌زاده مقابل امارات با کارت قرمز روبرو شد، نزدیک بود سکته کند.

بازخبر/ مجتبی خورشیدی سرپرست تیم ملی فوتبال ایران پس از پیروزی یک بر صفر تیم ملی ایران مقابل امارات گفت: خوشحالیم که توانستیم این مسابقه را با لطف خدا و اتفاقاتی که در جریان بازی رخ داد، با پیروزی پشت سر بگذاریم و به سه امتیاز حساس برسیم.

وی که با برنامه «سلام صبح بخیر» گفتگوی تلفنی داشت، درباره تغییر رای داور در خصوص اخراج شجاع خلیل‌زاده، تصریح کرد: همه اهالی فوتبال می‌دانند که او با غیرت و متعصب است. وقتی خلیل‌زاده اخراج شد و می‌خواست بیرون بیاید، نزدیک بود سکته کند.

سرپرست تیم ملی فوتبال ایران ادامه داد: خوشحالیم که VAR اشتباه را تشخیص داد و خلیل‌زاده به بازی برگشت. لطف خدا شامل حال ما شد. باید خط دفاعی باهوش‌تر عمل کند تا شاهد این اتفاقات نباشیم.

خورشیدی درباره روند آماده‌سازی تیم ملی تأکید کرد: بازیکنان با بدن‌های خسته در اختیار تیم ملی قرار می‌گیرند ضمن اینکه بازی در امارات به دلیل هوای شرجی خیلی سخت بود. قبلاً در قطر هم بازی داشتیم اما هوا تا این حد رطوبت نداشت؛ همین موضوع باعث شد که امارات هم در نیمه دوم توان کافی را نداشته باشد.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.