هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
تشخیص نوع جدیدی از سویه دلتای کرونا در روسیه علت نیمکت‌نشینی سردار آزمون مقابل یوونتوس ورود مجلس به موضوع تاثیرات تزریق واکسن کرونا تمامی مدارس تا پایان آبان ماه بصورت حضوری بازگشایی می‌شوند

عضویت رایگان در کانون پرورش فکری هرمزگان به مناسبت هفته ملی کودک

ایسنا/هرمزگان مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هرمزگان از عضویت رایگان کودکان و نوجوانان ۴ تا ۱۷ سال هرمزگانی در کانون به مناسبت هفته ملی کودک خبر داد.

بازخبر پروین پشتکوهی در گفت و گو با ایسنا، افزود: کودکان و نوجوانان ۴ تا ۱۷ سال هرمزگانی می‌توانند در روزهای ۱۶ و ۱۷ مهر ۱۴۰۰ با مراجعه به سایت hormozgan.kpf.ir  نسبت‌ به ثبت‌نام و عضویت رایگان خود در کانون اقدام کنند.

مدیرکل کانون ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره نوجوان شهید علی لندی  گفت: با بازگشایی مراکز در هفته‌ی ملی کودک، مراکز کانون به‌صورت حضوری و مجازی ویژه ‌برنامه‌های متنوع فرهنگی، هنری و ادبی را با حفظ پروتکل‌های بهداشتی، برگزار می‌کنند.

وی اظهار کرد: این برنامه‌ها با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، آموزش و پرورش، اداره ورزش و جوانان، هلال احمر،اداره کل سازمان حفاظت محیط‌ زیست، فرهنگ و ارشاد اسلامی، نیروی انتظامی، تبلیغات اسلامی، بهزیستی و دادگستری استان هرمزگان از روز ۱۶ مهر با شعار «حال خوش کودکی، رنگ خوش زندگی» آغاز می‌شود و تا روز ۲۲ مهر ادامه خواهد یافت.

پشتکوهی در پایان خاطرنشان کرد: روزهای هفته ملی کودک فرصتی برای آگاهی‌بخشی به والدین و مربیان است و بر اساس  شیوه‌نامه هفته ملی کودک، ۱۶ مهر روز «کودک، صلح، بازی و نشاط» نام‌گذاری شده است. ۱۷ مهر روز «کودک، باورهای دینی و معنویت» و ۱۸ مهر روز «کودک، خانواده، آموزش و مهارت‌های زندگی» نام گرفته است. «کودک، امنیت، بهداشت و سلامت جامعه»، «کودک، کتاب، هنر و ادبیات» و «کودک، هویت، میراث‌ طبیعی و فرهنگی» به ترتیب عناوین روزهای ۱۹، ۲۰ و ۲۱ مهر است. آخرین روز هفته ملی کودک سال ۱۴۰۰ به موضوع «کودک، رسانه و فناوری‌های نوین» اختصاص دارد.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.