هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
تشخیص نوع جدیدی از سویه دلتای کرونا در روسیه علت نیمکت‌نشینی سردار آزمون مقابل یوونتوس ورود مجلس به موضوع تاثیرات تزریق واکسن کرونا تمامی مدارس تا پایان آبان ماه بصورت حضوری بازگشایی می‌شوند

نخستین مرکز تجمیعی واکسیناسیون جمعیت هلال احمر هرمزگان راه اندازی شد

ایسنا/هرمزگان مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان از راه اندازی نخستین مرکز واکسیناسیون تجمیعی هلال احمر در شهرک امام رضا (ع)خبر داد.

بازخبر/مختار سلحشور صبح امروز (۲۹ شهریورماه) در جمع خبرنگاران، افزود: با توجه به گسترش مراکز واکسیناسیون عمومی و ضرورت مشارکت حداکثری جمعیت هلال احمر در کمک به کادر سلامت و حمایت از زندگی و سلامت انسان‌ها این مرکز در قالب طرح سلامت یاران از امروز ۲۹ شهریور ماه آغاز به کار کرد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان اظهار کرد: همه اقدامات در این مرکز از قبیل پذیرش و ثبت اطلاعات مراجعه‌کنندگان به مرکز واکسیناسیون  توسط نیروهای جمعیت هلال احمر و با نظارت دانشگاه علوم پزشکی انجام می‌گیرد.

سلحشور افزود: جمعیت هلال احمر از شروع بحران کرونا تاکنون با تمام ظرفیت جهت پیشگیری و حمایت از متاثرین اقدام نموده و  طرح هایی همچون تهیه و توزیع بسته معیشتی و بهداشتی، اجرای طرح ناظران سلامت، نذر سلامت و آمران سلامت به اجرا درآورده است.

وی خاطرنشان کرد: این جمعیت  با تمام ظرفیت و تا پایان بحران کرونا در کنار مردم خواهد بود و از ارائه هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.