هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
تشخیص نوع جدیدی از سویه دلتای کرونا در روسیه علت نیمکت‌نشینی سردار آزمون مقابل یوونتوس ورود مجلس به موضوع تاثیرات تزریق واکسن کرونا تمامی مدارس تا پایان آبان ماه بصورت حضوری بازگشایی می‌شوند
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان:

تا قبل از نیاز گسترده به هیچ عنوان دز سوم واکسن کرونا تزریق نمی‌شود

ایسنا/هرمزگان سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: دریافت دز سوم واکسن برای افرادی که فاصله تزریق دو دز دیگر آنها کم است، علاوه بر اختلال در ایمنی شان موجب ایجاد عوارض می‌شوند.

بازخبردکتر فاطمه نوروزیان صبح امروز (۲۸ شهریورماه) در جمع خبرنگاران، افزود: در ۲۴ ساعت گذشته با جانباختن ۵نفر دیگر از بیماران کرونایی در هرمزگان، شمار کل فوتی‌های این بیماری در استان به دو هزار و ۳۳۳ نفر رسید.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با بیان اینکه با بستری شدن ۶۵ نفر دیگر شمار کل بستری‌های کرونا در استان به ۴۳۱نفر رسید، اظهار کرد: اکنون ۸۳ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه (آی. سی. یو) بستری هستند و حال ۲۴ نفر از آنها وخیم است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان اضافه کرد: به جز کادر درمان که از تاریخ تزریق دوز دوم واکسن شان شش ماه گذشته و مصوب شده که دوز سوم را دریافت کنند، در دیگر افراد نیازی به تزریق دوز سوم نیست.

نوروزیان با اشاره به اینکه برخی افراد به دلایل مختلف برای تزریق دز سوم واکسن در سامانه ثبت نام کرده اند، بیان کرد: اگر برای این افراد پیامکی هم ارسال شده است به مراکز تجمیعی واکسیناسیون در استان مراجعه نکنند.

وی عنوان کرد: دریافت دز سوم واکسن برای افرادی که فاصله تزریق دو دز دیگر آنها کم است، علاوه بر اختلال در ایمنی شان موجب ایجاد عوارض می‌شوند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان توصیه کرد تا قبل از نیاز گسترده و اطلاع رسانی در این زمینه، به هیچ عنوان دز سوم را تزریق نکنند.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.