هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
تشخیص نوع جدیدی از سویه دلتای کرونا در روسیه علت نیمکت‌نشینی سردار آزمون مقابل یوونتوس ورود مجلس به موضوع تاثیرات تزریق واکسن کرونا تمامی مدارس تا پایان آبان ماه بصورت حضوری بازگشایی می‌شوند

مرحله نزولی پیک کرونا در هرمزگان/کاهش ۳۵ درصدی موارد مثبت

ایسنا/هرمزگان سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان گفت: در یک هفته گذشته ۳۵ درصد کاهش موارد مثبت در استان به ثبت رسید.

بازخبر/دکتر فاطمه نوروزیان صبح امروز (۲۷ شهریورماه) در جمع خبرنگاران، افزود: در ۲۴ ساعت گذشته با جانباختن ۷ نفر دیگر از بیماران کرونایی در هرمزگان، شمار کل جانباختگان این بیماری در استان به دوهزار و ۳۲۸ نفر رسید.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با بیان اینکه با بستری شدن ۱۰۲ نفر دیگر شمار کل بستری‌های کرونا در استان به ۴۶۱ نفر رسید، افزود: اکنون ۹۰ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه (آی. سی. یو) بستری هستند و حال ۲۴ نفر از آن‌ها وخیم است.

وی با اشاره به کاهش ۲۰ درصدی تست و غربالگری کرونا به دلیل کاهش مراجعات سرپایی در استان عنوان کرد: در یک هفته گذشته ۳۵ درصد کاهش موارد مثبت را در استان داشتیم.

نوروزیان با بیان اینکه در این مدت در شاخص بستری‌ها و فوتی‌ها نیز شاهد کاهش ۲۳ و ۱۱ در صدی در استان بودیم، اضافه کرد: در حال حاضر در مرحله نزولی پیک کرونا قرار داریم و این به دلیل رعایت خوب پروتکل‌های بهداشتی و استقبال خوب مردم از واکسیناسیون است.

پسندیدم(1)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.