بخش گازی نیروگاه سیکل ترکیبی پاسارگاد قشم افتتاح شد ضرورت برنامه‌ریزی‌ عملیاتی اعزام زائران هرمزگانی به پیاده‌روی اربعین حسینی(ع) شعب تأمین اجتماعی هرمزگان پنج‌شنبه و جمعه فعال هستند انجام پرواز فوق‌العاده بندرعباس به دمشق پس از ۱۲ سال
مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان:

زمین لرزه های بستک خسارت جانی و مالی نداشت

ایسنا/هرمزگان مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: زلزله های پی درپی بامداد امروز در بخش کوخرد از توابع بستک این استان خسارت جانی و مالی در برنداشته است.

بازخبر/ مهرداد حسن زاده در گفت و گو با ایسنا، افزود: بر اساس اعلام مرکز لرزه‌نگاری کشور زلزله ۴ ریشتری حوالی کوخرد در استان هرمزگان را لرزاند.

وی با اشاره به اینکه ساعت یک و ۲۵ دقیقه امروز زلزله ای به قدرت ۴ ریشتر کوخرد در استان هرمزگان را لرزاند، اظهار کرد: زمین لرزه کوخرد در عمق ۱۶کیلومتری زمین رخ داد. این زمین‌لرزه در ۱۵۹ کیلومتری بندرعباس و ۳۳۲ کیلومتری شیراز روی داد.

حسن زاده ادامه داد: بلافاصله پس از وقوع زلزله ها با هماهنگی فرماندار، عوامل ارزیابی به منطقه زلزله زده بستک اعزام شدند و نسبت به بررسی خسارت های احتمالی آن اقدام کردند و خوشبختانه خسارتی گزارش نشد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان اظهار کرد: گسل های زلزله در استان هرمزگان فعال بوده ، سالانه ۱۰ تا ۱۵ مورد زلزله بالای ۴ ریشتر در غرب استان هرمزگان داریم اما با توجه به مقاوم سازی خانه های مسکونی در مناطق روستایی جای نگرانی نیست.

به گزارش ایسنا، بامداد امروز شاهد سه زلزله ۴ ، ۳.۸ و ۴.۱ ریشتری در روستاهای تدروییه و دهنگ بستک در ۲۲۰ کیلومتری غرب هرمزگان بودیم.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.