هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
چرا واکسن آسترازنیکا کم شد؟ میزبان جام جهانی از ایران عقب افتاد! حرف‌های مشکوک درباره امیر قلعه‌نویی مشکل فوتبالیست هرمزگانی در بستر بیماری برطرف می شود؟

محمودزاده: واکسیناسیون عمومی باید با سرعت دنبال شود

نماینده مردم مهاباد در مجلس تاکید کرد: باید واکسن مورد نیاز کشور هرچه سریعتر تامین شده تا میزان مرگ و میر بر اثر کرونا کاهش یابد.

بازخبر/ به گزارش ایسنا، جلال محمودزاده در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز مجلس گفت: براساس قانون بودجه ۱۴۰۰ قرار بود سررسید تسهیلات بانکی کشاورزان خسارت دیده بر اثر خشکسالی به مدت ۳ سال تمدید شود و سود جرایم توسط بانک مرکزی به بانک های عامل پرداخت شود اما با گذشت ۶ ماه از سال، هنوز این اتفاق نیفتاده و با  فرارسیدن سررسید تسهیلات کشاورزان این قشر زحمتکش با وجود خشکسالی و نابودی محصولات کشاورزی در فشار هستند، لازم است هرچه سریعتر بانک مرکزی اعتبارات لازم را تخصیص دهد.

وی در ادامه گفت: لازم است به منظور کاهش میزان مرگ و میر بر اثر کرونا واکسیناسیون با سرعت بیشتری دنبال شود، لارم است هرچه سریعتر به میزان نیاز کشور واکسن وارد شود و واکسیناسیون عمومی باید بدون محدودیت صورت گیرد  تا به کی مردم باید شاهد از دست دادن عزیزان خود بر اثر کرونا باشند.

نماینده مردم مهاباد در مجلس گفت: همچنین از سازمان برنامه و بودجه انتظار می رود نسبت به پرداخت مطالبات فرهنگیان و توجه به وضعیت معیشتی این قشر گام های جدی بردارد، لازم است سازمان برنامه اعتبار لازم را تخصیص دهد.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.