فایروال چیست؟ آشنایی با انواع فایروال و بهترین برندهای موجود در بازار لیست بهترین موسسه حسابداری در تهران درآمد تعمیرات موبایل در ایران و خارج کاور لباس طلقی

فیلم “من در محدوده ادراک” به جشنواره فیلم AOF راه یافت

فیلم من در محدوده ادراک کاری از محمدرضا رکن‌الدینی عضو انجمن سینمای جوانان ایران دفتر استان هرمزگان به جشنواره فیلم Action On Film راه یافت.

بازخبر،فیلم من در محدوده ادراک کاری از محمدرضا رکن‌الدینی عضو انجمن سینمای جوانان ایران دفتر استان هرمزگان به جشنواره فیلم Action On Film راه یافت.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، “من در محدوده ادراک” دهمین تجربه این فیلم‌ساز هرمزگانی است که توانسته در دوازدهمین جشنواره فیلم Action On Film آمریکا شرکت کند.

جشنواره فیلم Action On Film امریکا دوازدهمین سال خود را در حالی برگزار می‌کند که برای نخستین مرتبه بخشی خاص را به فیلم‌های ایرانی اختصاص داده است .

این جشنواره باهدف برقراری ارتباط حرفه‌ای و مفید میان فیلم‌سازان و صنوف مختلف در سینما به شکل جهانی برگزار می‌شود و طبق قوانین جشنواره تنها آثاری امکان حضور خواهند یافت که به‌هیچ‌وجه نگاه سیاسی و سیاه نمایی از ایران نداشته باشند.

فیلم‌های پذیرفته‌شده در بهترین سالن‌های کالیفرنیا در منطقه مونرویا در این جشنواره به نمایش درخواهند آمد و همچنین به‌رسم هرساله کتابچه جشنواره به شکل مستقیم در دسترس برترین پخش‌کنندگان جهان قرار خواهد گرفت.

دوازدهمین دوره این جشنواره از ۲ الی ۱۰ سپتامبر ۲۰۱۶ در آمریکا برگزار می‌شود.

“من در محدوده ادراک ” همچنین درگذشته به جشنواره took ایتالیا راه‌یافته بود، در هشتمین جشنواره ملی دیپلم افتخار کسب کرده است، در چهارمین جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم پروین اعتصامی به‌عنوان بهترین فیلم پیشرو  و حضور در جشن فیلم خورشید را در کارنامه خود دارد.

محمدرضا رکن‌الدینی پیش‌تر فیلم‌های مستند شهید درویشی، مستند شهید علی حاجبی، از دفتر خاطرات دختر جوان، زردها بیهوده قرمز نشدند، آنچه برسون می‌گوید و محمدرضا، داستان زن و سیب‌زمینی ،زندگی زیبا ،زن نازنین ،زن می‌آفریند، محاکمه زن ناشناس، آفرینش، نسل، سرزمین زیبای من را نویسندگی یا کارگردانی کرده است.

فیلم خور آذینی این کارگردان نیز در مرحله مونتاژ و پیوند است

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *