هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
چرا واکسن آسترازنیکا کم شد؟ میزبان جام جهانی از ایران عقب افتاد! حرف‌های مشکوک درباره امیر قلعه‌نویی مشکل فوتبالیست هرمزگانی در بستر بیماری برطرف می شود؟

احتمال طغیان رودخانه های فصلی در هرمزگان/از صعود به ارتفاعات خودداری کنید

مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: با توجه با وقوع بارش های رگباری در ارتفاعات استان هرمزگان و احتمال طغیان رودخانه های فصلی، از هم استانی های عزیز تقاضا می شود از قرارگیری در حریم رودخانه های فصلی و همچنین صعود به ارتفاعات در استان خودداری کنند.

بازخبر/  مهرداد حسن زاده صبح امروز (نهم مردادماه) در جمع خبرنگاران، ضمن اعلام این مطلب، عنوان کرد: بنا به اعلام اداره کل هواشناسی تا روز دوشنبه ۱۱ مرداد ماه سامانه فصلی همراه با رشد ابرهای همرفتی در استان هرمزگان فعال خواهد شد.

وی اضافه کرد: تقویت سامانه فصلی در استان، رگبار پراکنده باران و رعد و برق، افزایش  سرعت باد با احتمال گرد و خاک را در پی دارد که می تواند موجب بالا آمدن آب رودخانه های فصلی، گرد و خاک و کاهش میدان دید شود.

حسن زاده با اشاره به مناطق تحت تاثیر این سامانه جوی در استان، عنوان کرد: ارتفاعات استان هرمزگان شامل شهرستان های بشاگرد، حاجی آباد، رودان، بستک و ارتفاعات مرکزی استان از مناطقی است که تحت تاثیر این سامانه قرار خواهد گرفت.

وی اضافه کرد: به همین منظور از هم استانی های عزیز تقاضا می شود از قرارگیری در حریم رودخانه های فصلی و همچنین صعود به ارتفاعات در استان خودداری کنند.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.