هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
چرا واکسن آسترازنیکا کم شد؟ میزبان جام جهانی از ایران عقب افتاد! حرف‌های مشکوک درباره امیر قلعه‌نویی مشکل فوتبالیست هرمزگانی در بستر بیماری برطرف می شود؟
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان:

کرونا در هرمزگان همچنان می تازد/برای دریافت دوز دوم واکسن منتظر دریافت پیامک باشید

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان گفت: افرادی که واکسن سینوفارم و برکت دریافت کرده و نوبت تزریق دوز دوم واکسنشان فرا رسیده براساس تاریخ و مکان نوشته شده بر روی کارت فعلاً به مراکز تجمیعی واکسن مراجعه نکنند.

بازخبر    دکتر فاطمه نوروزیان در گفت و گو با ایسنا، افزود: با جان باختن ۶ نفر دیگر از بیماران مبتلا به کرونا در هرمزگان، شمار کل جان باختگان این بیماری در استان به هزار و ۶۱۶ نفر رسید.

وی با بیان اینکه روز گذشته ۲۸۷ بیمار جدید مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری شدند تا برای نخستین بار مجموع شمار بستری ها از هزار نفر بگذرد و به ۱۰۲۸ نفر برسند، خاطرنشان کرد: از مجموع بستری ها، ۱۱۶ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه (آی. سی. یو) بستری هستند و حال ۲۵ نفر از آن‌ها وخیم است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان ادامه داد: افرادی که واکسن سینوفارم و برکت دریافت کرده و نوبت تزریق دوز دوم واکسنشان فرا رسیده براساس تاریخ و مکان نوشته شده بر روی کارت فعلاً به مراکز تجمیعی واکسن مراجعه نکنند.

نوروزیان عنوان کرد: برای این افراد برای دریافت دوز دوم پیامک ارسال و یا تماس گرفته می‌شود و چنانچه تا یک هفته  با آنها تماس گرفته نشد یا پیامک نرسید با پیامک نرسیده با در دست داشتن کارت واکسیناسیون مراجعه و علت را جویا شوند.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.